Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Chronicles of Emerland: Solitaire gra
4.25
8

The Chronicles of Emerland: Solitaire

Zrób co możesz i pokonaj złe moce w nowej, zabawnej i ciekawej grze karcianej zatytułowanej The Chronicles of Emerland Solitaire! Chciałeś dowiedzieć się więcej o magii kart w szkole czarodziejów, gdy zdałeś sobie sprawę, że wybrano cie na wybawiciela świata! Podążaj za swoim przeznaczeniem, zjednocz asy Elfów, ludzi, karłów i syren i pokonaj zło. Zagraj i ciesz się niezwykłą grą i ocal Emerland! Możesz pobrać The Chronicles of Emerland Solitaire już teraz, całkowicie za darmo. Powodzenia!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

THE CHRONICLES OF EMERLAND: SOLITAIRE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE CHRONICLES OF EMERLAND: SOLITAIRE

THE CHRONICLES OF EMERLAND: SOLITAIRE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Tęsknicie za przyzwoitą grą w pasjansa? Jeśli tak, zagrajcie w nowa gre karciana od Rainbow Games i Big Fish Games zatytułowana The Chronicles of Emerland Solitaire !.. Read more

Łącząc w sobie cechy klasycznego pasjansa z przyjemną scenerią HO i doskonałą grafiką fantasy, gra ta z pewnością przemówi do fanów niezwykłych gier karcianych i planszowych. Prawdę mówiąc, ciężko nam pisać o tej grze coś znaczącego, bo jest zbyt odjazdowa i trudno nam znaleźć odpowiednie słowa by ją opisać.

Ale po kolei. Być może najbardziej wspaniałą rzeczą w grze jest grafika, więc na chwilę pozostańmy przy tym temacie, by dowiedzieć się więcej o jej wielkości. Jasne, kolorowe i wysoce szczegółowe tło, przyjemnie namalowane postacie, takie jak starzec z siwą brodą lub wredny czarownik w ciemnym stroju, animowane gałęzie drzew, czarujące, małe wróżki i ogniki kryjące się w trawie powodują, że czujemy się jak we wnętrzu baśni, gdzie dobro triumfuje nad złem.

Delikatne, melodyczne i przyjemne dźwięki muzyczne uzupełniają idealnie magiczna atmosferę, która w połączeniu z obrazem tworzy doskonała całość. Dodatkowo, jest tu dobry podkład głosowy podczas scen przerywnikowych, więc nie trzeba będzie w ciszy czytać dialogów. Biorąc pod uwagę wszystkie zalety gry, nawet prostota fabuły nie wydaje się być problemem, prawda?

Jeśli chodzi o grę, są tu dwa poziomy trudności, jeden relaksujący i zabawny, drugi okazał się być nieoczekiwanie trudny. Oczywiście, jak w większości gier karcianych i planszowych, The Chronicles of Emerland Solitaire trzeba będzie polegać na szczęściu bardziej niż na logice i umiejętnościach. W skrócie jest to z jednej strony tradycyjna gra, z drugiej, gra z użytecznymi bonusami, miłymi, acz prostymi scenami HO i odjazdową sposobnością zakupu magicznych przedmiotów ze sklepu.

Co więcej, słysząc tytuł, wyobrażamy sobie lokacje z mnóstwem ukrytych przedmiotów, i tu możecie być zawiedzeni. Sceny te w The Chronicles of Emerland Solitaire są bardzo łatwe, większość obiektów leży na widoku a przedmioty, które trzeba odnaleźć na każdym poziomie są mniej więcej te same. Wciąż jednak, nie zważywszy na prymitywność, sceny HO wnoszą do gry ogromne zróżnicowanie.

Być może zabrzmi to zbyt wyszukanie, jednak od długiego czasu nie spotkaliśmy się z tak doskonałą gra karciana jak The Chronicles of Emerland Solitaire. To prawdziwe arcydzieło sztuki gry o wysokiej wartość jeśli chodzi o powracanie do niej, która z pewnością znajdzie wygodne miejsce w twojej kolekcji Miłej gry!