Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Blackwell Convergence gra
5
4

The Blackwell Convergence

Wraz z Rosangelą Blackwell wybierz się w pełną wyzwań przygodę w grze typu 'wskaż-i-kliknij' "The Blackwell Convergence'. Z pomocą jej duchowego przewodnika, Joe, Rosa chce zbadać serię tajemniczych zbrodni. Przeszukaj rozmaite miejsca, zbierz wszystkie niezbędne wskazówki i przesłuchaj żywych i zmarłych podejrzanych, a może zdołasz pomóc Rosangeli w rozwikłaniu tej tajemniczej sprawy. Gra posiada piękną grafikę, dobrą fabułę i jest bardzo wciągająca, więc nie możesz jej przegapić!

THE BLACKWELL CONVERGENCE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE BLACKWELL CONVERGENCE

THE BLACKWELL CONVERGENCE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“The Blackwell Convergence” to przygodówka typu ‘wskaż-i-kliknij’ wyprodukowana przez Wadjet Eye Games. Grasz jako medium, Rosangela Blackwell, która prowadzi dochodzenie w sprawie kilku zabójstw. Wraz ze swoim spirytualnym przewodnikiem, Joe Malone, odkrycie prawdy nie powinno sprawić Ci trudności... Read more

Tak jak w innych przygodówkach ‘wskaż-i-kliknij’, w “The Blackwell Convergence” odwiedzisz wiele różnych miejsc, korzystając z pomocy różnych przedmiotów i postaci, na które natkniesz się na swojej drodze. Ku naszemu zaskoczeniu, gra łączy wygodny i przyjazny interfejs, odpowiednią długość i raczej skomplikowane zadania. Wszystkie te cechy są gwarancją naprawdę dobrej zabawy.

Gra posiada piękną grafikę, choć na wielkim monitorze może ona być nieco zamazana. Wszystkie dialogi w grze są nagrane i w większości z nich wykazano się dobrym poczuciem humoru. Dobra muzyka podkreśla tajemniczą atmosferę gry.

Jeśli jesteś fanem gier w stylu ‘wskaż-i-kliknij’, nie możesz przegapić “The Blackwell Convergence”. Musimy Cię tylko ostrzec, że niektóre zadania są naprawdę skomplikowane i wymagają sporego wysiłku umysłowego. Jeśli się nie boisz, zacznij grać już teraz i pamiętaj, że to tylko gra!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 600 Mhz

RAM: 128 MB

DirectX: 6.0

Hard Drive: 328 MB