Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Tales from the Dragon Mountain: The Strix gra
3.5128205128205
39

Tales from the Dragon Mountain: The Strix

"Tales from the Dragon Mountain: The Strix" jest kolejną grą z Ukrytymi Przedmiotami, która została wyprodukowana przez cateria Games. Odnajdziesz się tutaj w magicznym lesie i przemierzysz mistyczne góry Pozoj Creek, w których napotkasz się na Strix'a, najbardziej potężnego i złowrogiego upiora! Wcielisz się tutaj w rolę młodej damy o imieniu Mina Lockheart. Jest ona nieustannie nawiedzana przez ten sam, powtarzający się koszmar. Boi się ona ona gwałtownego pożaru: jej stary dom nagle staje w płomieniach i za jego przyczyną lega w zgliszczach . Mina podejmuje decyzję o odwiedzeniu swojego rodzimego domu w celu przewiania wszystkich przerażających wizji. Kiedy jednak dociera ona do swojego celu, czeka na nią o wiele więcej, niżeli jedynie podróż do własnej przeszłości. Czy masz ochotę dowiedzieć się, jak kończy się ta mrożąca krew w żyłach historia?

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY TALES FROM THE DRAGON MOUNTAIN: THE STRIX

TALES FROM THE DRAGON MOUNTAIN: THE STRIX RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Tales from the Dragon Mountain: The Strix jest nową grą przygodową z serii ukryte objekty od Cateia Games .Twoją misją jest przemierzanie dziwnych lasów i innych miejsc, spotkania z osobliwymi stworzeniami jak diabelskie zjawy zwane Strix’ami... Read more

Weterani gatunku hidden object adventure mogą znać i lubić Kaptain Brawe od Cateia Games. Zapewne spodziewają się tego samego po Tales from the Dragon Mountain: The Strix i nie zawiodą się jako, że gra nie tylko odziedziczyła wciągającą grywalność i uroczą grafikę od poprzedniczki ale zawiera szereg zupelnie nowych cech. Jedną fajną rzeczą jest mozliwość wyboru jednego z trzech poziomów trudności. Szczerze mówiąc, wszystkie tryby są wystarczajaco wyzywające by zabawić lecz niezbyt trudne by frustrować. System wskazówek może chwilami dezorientować, choć niekoniecznie. W rzeczywistości, gra jest dla niezależnych graczy, którzy lubią sami, z minimalna pomocą, rowiązywać zagadki.

W grze Tales from the Dragon Mountain: The Strix, zagadki są głównie opisowe także i te, w których zbierasz objekty by wykonać zadanie. Żadna z mini-gier nie odstaje od ogólnego założenia, a wszystkie raczej wspieraja cały kontekst gry. Cała gra ładnie rozwija się z rozdziału na rozdział, które nie są krótkie, jednak jest w nich mnóstwo rzeczy do zrobienia.

Wizualnie, gra jest przyjemna, choć czasami dość niezgrabna. Niestety, szata graficzna przypomina nam starsze gry tworzone z obrzutką 3D, gdzie jednak wcale nie było 3D. Dwie lub trzy postacie są narysowane okropnie. Na szczęście, podkład muzyczny jest całkiem subtelny i idealnie pasuje do całości.

Podsumowując, Tales from the Dragon Mountain: The Strix jest dobrą gra przygodową z dobra dawką zagadek, spektakularnymi ilustracjami i umiarkowanymi podkładami muzycznymi. Naturalne jest, że nie przemówi do wszystkich, jednak ci, którzy zechcą spróbować, nie pożałują. Gra jest naprawdę zniewalająca i inna. Bawcie się dobrze!