Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Summer Rush gra
3.5384615384615
26

Summer Rush

Gatunek: Na czas

Lato w pełni przywita nas w tej nowej grze typu na czas zatytułowanej Summer Rush. Wspaniałe, błękitne morze, blask słońca i przyjemna morska bryza powodują, że ludzie zapominają o wszystkim, w momencie gdy bandyci uważnie obserwują. Twoim zadaniem jest zdemaskowanie złoczyńcy udając właściciela najbardziej luksusowego nadmorskiego resortu. Twoim celem jest jak najlepsza obsługa klientów by nie zostać zdemaskowanym. Pobierz całkowicie za darmo Summer Rush i znajdź przestępcę!

SUMMER RUSH ZRZUTY EKRANU

SUMMER RUSH RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Ekscytującym był fakt, że wyszła nowa gra na czas pt. Summer Rush od Big Fish Games, jednak cały entuzjazm wyparował, gdy w nią zagraliśmy... Read more

Wygląda jak dopracowana wersja dobrze znanego Beach Craze, jednak Summer Rush całkowicie oblewa w kwestii grywalności. Zawalony ekran, tak kolorowy, zatłoczony strzałkami wskazującymi na przedmioty, w które musisz klikać tak szybko, że nie masz czasu cieszyć się grą. Bez wątpienia, gry z gatunku na czas wymagają dużo ruch, jednak ruchu w tej grze jest zdecydowanie za dużo. Pomysł dodania części z ukrytymi obiektami nie jest nowy, lecz też mało ciekawy. Szukanie obiektów jest dość proste, choć sceny te są zbyt ciemne.

Szata graficzna nie jest idealna, choć kolorowa. Marnie tez prezentują się rozciągnięte a czasem nawet ziarniste sceny Summer Rush. W rezultacie gracz bardzo szybko męczy się obrazem i tylko czeka aż gra dobiegnie końca. Podkład muzyczny jest dobry, lecz nie wspaniały.

Kontynuując narzekania na Summer Rush, trzeba dodać, ze w grze generalnie nie dostajemy żadnych instrukcji. W góry ekranu wyszczególnione są cele, które trzeba osiągnąć na każdym poziomie, ale poza tym gracz może odnieść wrażenie, że nie ma pojęcia co robi i dlaczego. Ciężko tez skoncentrować się na wypełnianym zadaniu, ale prosto jest osiągnąć cele experta na wszystkich poziomach.

Zwykli gracze, jak i koneserzy gatunku TM znudzą się grą w przeciągu pierwszych 30 minut jej trwania.