Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Success Story gra
2.9117647058824
34

Success Story

Gatunek: Na czas

Rób hamburgery dla wygłodniałych klientów, serwuj frytki i desery oraz skracaj kolejkę! Pracuj szybko, póki składniki są świeże! Wybieraj zadania, które przyniosą największe zyski i twórz kombinacje, aby zarobić jeszcze więcej. Pokonaj szefów w mini-grach i spróbuj osiągnąć wielki sukces w fast-foodowym biznesie w smakowitej i wciągającej grze na czas "Success Story"!


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

SUCCESS STORY ZRZUTY EKRANU

SUCCESS STORY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Firma G5 Entertainment AB przedstawia nową grę na czas “The Success Story”. Mnóstwo głodnych klientów czeka na realizację zamówień i Twoim zadaniem jest zapewnienie im godziwej obsługi... Read more

Tak więc zacznij robić hamburgery, nakładać desery i uszczęśliwiać klientów.

Gra jest super prosta - tylko klikaj. Możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy na burgera, żeby usunąć nieprawidłowy składnik, jednak jeśli dodasz zły składnik klient wyjdzie. Jednak to, co najbardziej denerwuje to konieczność obsłużenia do końca jednego klienta przed przejściem do następnego głodomora.

Z czasem zamówienia stają się bardziej złożone i składają się z kilku części, jak napój, deser itd., więc nieraz trudno sobie poradzić z wszystkimi wieczkami i zwariowanym klikaniem, ale szczerze powiedziawszy nie czyni to gry bardziej ekscytującą.

Także grafika mogłaby być lepsza i nie ratują jej kolorowe, żywe tła, ani też powtarzalna muzyka.

Dostępnych jest kilka mini-gier, a w większość z nich można zagrać, korzystając z głównego menu. Naszym zdaniem są one jednak zbyt łatwe i dziecinne. Podsumowując, “The Success Story” zostanie doceniona przez miłośników gry na czas, którzy lubią stawiać czoła trudnościom i mają sporo cierpliwości.

Wymagania Systemowe

OS: Windows 2000/Windows XP/Windows Vista, Memory: 256 MB, DirectX: 7, CPU: P800