Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Sinking Island gra
4
9

Sinking Island

W tej grze przygodowej odgrywasz rolę słynnego detektywa Jacka Norma. Przybywa on na wyspę, na której popełniono straszne morderstwo. Szukaj dowodów, przesłuchaj podejrzanych i zdecyduj, kto jest przestępcą! Podejmij właściwą decyzję w oparciu o swoją niezwykłą intuicję i spore doświadczenie. Za wszelką cenę strzeż sprawiedliwości, a spotka Cię nagroda!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Sinking Island. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

SINKING ISLAND ZRZUTY EKRANU

SINKING ISLAND RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Firma Legacy proponuje wciągającą grę przygodową typu “wskaż i kliknij” - “The Sinking Island”. Jako detektyw Jack Norm prowadzisz śledztwo w sprawie morderstwa pewnego miliardera. Musisz odwiedzić wszystkie miejsca, zebrać wszystkie dostępne przedmioty, rozwiązać kilka logicznych łamigłówek i porozmawiać z podejrzanymi. Będziesz musiał przemieszczać się po całej wyspie w poszukiwaniu podejrzanych, którzy znajdują się w rozmaitych miejscach. Niestety nie masz mapy, która ułatwiłaby Ci prowadzenie śledztwa... Read more

Możliwa jest gra w trybie normalnym, bądź na czas. Szczerze powiedziawszy, nie dostrzegliśmy między nimi żadnej różnicy. Miłym elementem gry jest PPA, czyli Personal Police Assistant (Osobisty Asystent Policyjny). Przechowuje on wszystkie informacje zdobyte w trakcie gry, takie jak dokumenty i przedmioty. Możesz w nim także porównać zdjęcia butów podejrzanych z odciskami na piasku w pobliżu miejsca zbrodni oraz dokonać innych analiz w trakcie śledztwa. O czym warto wspomnieć - jego otwarcie zajmie Ci trochę czasu.

Naprawdę zachwycającą cechą gry jest grafika. Piękne tła, szczegółowa architektura, animowane postacie, chociaż ich usta nie poruszają się w trakcie rozmów. Wygląda to trochę dziwnie, ale ogólnie dialogi są w pełni odgrywane, z opcją wyświetlania napisów. Można powiedzieć, że “Sinking Island” to gra dobrej jakości, która nikogo nie rozczaruje.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista, CPU: 1.6 GHz, RAM: 512 MB, DirectX: 9.0, Hard Drive: 2694 MB