Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Shutter Island gra
2.5434782608696
46

Shutter Island

Wciel się w rolę amerykańskiego marszałka Teddy Danielsa w nowej grze rekreacyjnej powstałej na podstawie nadchodzącego filmu fabularnego "Shutter Island" (Wyspa Tajemnic) wyprodukowanego przez Paramount Pictures. Razem ze swoim partnerem Chuckiem Auleasem, Tedd próbuje odnaleźć pacjentów, którzy podczas ostatniego huraganu uciekli z Ashecliffe. Gra składa się z 7 poziomów i 20 lokacji. Dodatkowo, jest wiele mini gier, które zapoznają gracza z Ashcliffe, tworząc niepowtarzalne interakcje z postaciami z filmu. Możesz pobrać grę Shutter Island i zanurzyć się w ekscytującą przygodę w nowej grze typu ukryte obiekty.

SHUTTER ISLAND ZRZUTY EKRANU

SHUTTER ISLAND RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

W dzisiejszych czasach modne stało się pisanie scenariusza gry na podstawie uznanej i słynnej powieści lub filmów. Merscom, producent gry Shutter Island, stworzyli grę na podstawie powieści Dennis Lehan oraz nadchodzącego filmu. W rezultacie, powstała nowa gra typu ukryte obiekty z upiorną fabułą i wspaniałą grafiką. Zgodnie z fabułą, przybywasz na Shutter Island, żeby wyśledzić zbiegłą pacjentkę, oskarżoną o morderstwo. Poza znikającymi pacjentami, są również inne tajemnice, które musisz odkryć. Szczerze mówiąc, idea gry była dość dobra, ale producentowi Merscom nie udało się wykorzystać myśli przewodniej do końca. Projekt więc napędzany ambicjami okazał się być zwykłą przygodą typu point-and-click. Rzadko kiedy pojawią się jakieś problemy z rozgrywką gry, ponieważ w grze nie ma ograniczeń czasowych i jest mnóstwo wskazówek. Prawdę powiedziawszy, dosyć łatwo można znaleźć ukryte obiekty, a mini gry nie oferują zbyt wiele urozmaiceń. Jednakże, gra byłaby zdecydowanie większym wyzwaniem, gdyby miała ograniczenie czasowe.                          .. Read more

W każdym bądź razie, szata graficzna jest dużo lepsza niż rozgrywka gry. Wyraźne kolory, odcienie światła tworzą wrażenie mrocznej atmosfery Shutter Island. Niemniej jednak, niektóre obiekty są słabo zarysowane i dlatego też nie można uniknąć błędnych ruchów, za które otrzymuje się kary. To zabawne, ale być może losowe kliknięcia są jedynym wyzwaniem w grze. Scenariusz gry jest czasem niejasny z powodu nierozwiniętej myśli/pomysłu. Czasami zrozumienie kim on/ona jest i dlaczego jest niemożliwe. Być może pojawi się dalsza część gry, która wyjaśni i poskłada wszystkie elementy ze sobą. Ogólnie rzecz biorąc, Shutter Island nie jest złą grą, ale jest zbyt łatwa jak na grę typu ukryte obiekty.