Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Legend of Fae gra
2.8
5

Legend of Fae

Bądź dzielny i wyrusz w niezapomnianą podróż w nowej, doskonałej grze HO zatytułowanej Legend of Fae! Ostatnimi czasy dziwne rzeczy działy się na wyspie Sea Cross. Mówi się, że są tu mistyczne stworzenia znane jako Fae, które sieją chaos. Poznaj małą dziewczynkę o imieniu Klaudia i pomóż jej i jej przyjaciołom odnaleźć zaginionego wujka! Wyrusz w ta niezwykła podróż razem z Legend of Fae, która możesz pobrać już teraz, całkowicie za darmo!

LEGEND OF FAE ZRZUTY EKRANU

LEGEND OF FAE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Szukasz czegoś wciągającego i przykuwającego uwagę? Do tego celu świetnie posłużą ci gry z gatunku match-3. Endless Fluff Games prezentują wspaniałą mechanikę łamigłówek match-3 połączoną z elementami role playing... Read more

Patrząc na powierzchowne cechy gry, może się ona wydać nieco dziewczęca i nudna dla weteranów match-3. Jednak w rzeczywistości, gra jest głęboka. Opowieść o dzielnej dziewczynie, Klaudii, może nie jest niczym niezwykłym, jednak jest dobrze przedstawiona. Programiści świetnie zdołali zintegrować aspekt zadań w system walki. W rezultacie otrzymaliśmy niesamowicie wyzywająca grę role playing z nowymi wizerunkami wroga i ciekawymi sytuacjami, które wymagają użycia przeróżnych taktyk.

W Legend of Fae mamy do czynienia z ekscytującą grą, która oferuje nam interesujące sposoby i formy ataku. Jedyna wadą gry jest to, że na dalszym swoim etapie mogłaby być trochę trudniejsza. Pomimo bajkowej grafiki, gra jest w stanie utrzymać swoja uwagę do samego końca.

Ze strony wizualnej, Legend of Fae jest jasna i żywa Grafika jest odpowiednia do nastroju gry i całego otoczenia; łatwo jest zatem mieć na oku swoją postać. Programiści wykonali kawał dobrej roboty oferując graczom mnóstwo lokacji, które są doskonale przedstawione. Podkład muzyczny jest wystarczająco dobry i przyjemny i wolny od powtarzających się dźwięków

Podsumowując, Legend of Fae jest doprawdy zabawna grą match-3, która będzie odpowiednia dla wszystkich, którzy lubią zmieniająca się grę z delikatnymi elementami RPG. Co za uroczy dodatek do gatunku!