Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Sherlock Holmes - Tajemnica perskiego dywanu gra
3.6666666666667
51

Sherlock Holmes - Tajemnica perskiego dywanu

"Sherlock Holmes - Tajemnica perskiego dywanu" zaprasza Cię w pełną wyzwań przygodę z najsłynniejszym detektywem świata! Wraz z wiernym kompanem, Dr Watsonem, prowadzisz śledztwo w skomplikowanej sprawie - pewien słynny artysta został zamordowany, a następnie zawinięty w perski dywan. Zbadaj sceny zbrodni i odszukaj wszelkie dowody, które pomogą Ci rozwikłać tą niezwykłą zbrodnię. Udowodnij całemu światu, że nikt nie może się równać z Twoim intelektem. "Sherlock Holmes - Tajemnica perskiego dywanu" to obowiązkowa pozycja!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Sherlock Holmes - Tajemnica perskiego dywanu. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

SHERLOCK HOLMES - TAJEMNICA PERSKIEGO DYWANU ZRZUTY EKRANU

SHERLOCK HOLMES - TAJEMNICA PERSKIEGO DYWANU RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Sherlock Holmes: The Mystery of the Persian Carpet” firmy Frogwares to kolejna ekscytująca gra detektywistyczna, która przeniesie Cię na słynną Baker Street 221b w Londynie. Młody malarz został zamordowany, a jego ciało znaleziono zawinięte w piękny, perski dywan. Holmes i jego wierny towarzysz Watson zajmują się sprawą i możesz być pewien, że winowajca zostanie ukarany... Read more

Jest to połączenie poszukiwania ukrytych przedmiotów z grą typu ‘wskaż i kliknij’ i rozmaitymi łamigłówkami. Gra zdaje się bardziej złożona niż inne gry z tej serii…a także trudniejsza. Sterowanie grą jest zbyt skomplikowane i ma byt wiele opcji. Przykładem tego jest opcja planszy dedukcji. Nie zawsze rozumieliśmy co mamy z nią zrobić. Menu jest raczej wygodne: z jego pomocą łatwo było spojrzeć na mapę i zmienić lokację, aby zbadać sprawę. Tylko w mieszkaniu przy Baker Street możesz posegregować wszystkie wskazówki i zdecydować co robić dalej.

Co więcej, dostępne są tryby na czas i bez limitu. Jeśli wybierzesz ten drugi przygotuj się na korzystanie z podpowiedzi, gdyż poszukiwanie ukrytych przedmiotów nie jest wcale proste. Jeśli naprowadzisz kursor nad obiekt, pojawi się małe okienko z jego nazwą. To zaoszczędzi Ci sporo czasu. A jeśli to nie pomoże, kliknij na owalnym przycisku nad oknem inwentarza, aby uzyskać podpowiedź.

Ogólnie “The Mystery of the Persian Carpet” to raczej przyjemna gra z piękną grafiką, ładną muzyką i ciekawymi łamigłówkami. Początkującym graczom może się wydać zbyt skomplikowana, ale doświadczeni z pewnością zobaczą w niej coś więcej, niż grę ukrytych przedmiotów.