Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Sea Journey gra
3.875
24

Sea Journey

Walcz z piratami na otwartym morzu, wykorzystując swój spryt i łącząc obiekty, które wpłyną bezpośrednio na przebieg bitwy! Niektóre obiekty, które będziesz dopasowywać, wpłyną na przebieg walki, podczas gdy inne pozwolą Ci ulepszyć Twój statek. Łącząc grę taktyczną, dopasowywanie obiektów oraz piracką opowieść, wyrusz w żeglugę po świecie piratów i map skarbów! Obmyśl swoją taktykę i przypuść atak! Arrr!

SEA JOURNEY ZRZUTY EKRANU

SEA JOURNEY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Sea Journey”, wyprodukowana przez firmę Divo Games, to świetne połączenie gry logicznej i strategicznej. Przemierzasz w niej siedem mórz, od wyspy do wyspy, walcząc z wrogami o skarby... Read more

Żeby wygrać, musisz połączyć różne elementy na planszy. Wyglądają one naprawdę ładnie i niecodziennie: zwoje, bomby, stery. Nam spodobała się opcja ulepszania statku w zależności od Twoich upodobań: możesz go powiększyć, zwiększyć siłę ataku lub poprawić jego celność. Szkoda tylko, że osiągniesz maksymalny poziom ulepszeń w środku gry i od tej pory nie będziesz miał na co pracować. Masz za to możliwość żeglować jako kupiec, obrońca, korsarz lub widmo, co wpłynie na Twoją strategię walki. Jest też 7 mini-gier, które urozmaicą zabawę!

Grafika jest barwna i dobrze dopracowana, otoczenie pełne jest tajemniczych nagrobków, zaś efekty dźwiękowe świetnie wpasowują się w całokształt!

Piracki motyw został perfekcyjnie przedstawiony, więc jeśli jesteś głodny przygód, skarbów i bitew morskich, ta gra na pewno Cię nie rozczaruje! Poczuj ducha wolności i wyrusz w morską podróż z grą “Sea Journey”!