Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Royal Envoy 2. Edycja kolekcjonerska gra
2.9778761061947
226

Royal Envoy 2. Edycja kolekcjonerska

Nasza ulubiona symulacja strategiczno budowlana Royal Envoy wraca z kolejną, przerażającą częścią Royal Envoy 2. Tym razem, wielkie królestwo Middleshire zostało doprowadzone do ruiny przez serię skorumpowanych władców. Tylko ty możesz przywrócić utracona chwałę temu malowniczego krajowi. Podejmij wyzwanie 63 poziomów i przywróć pokój i harmonię temu miejscu! Zachwycająca grafika i malownicze tło zachwyci fanów tej wspaniałej gry. Możesz pobrać Royal Envoy 2 całkowicie za darmo i ciesz się niesamowitymi zwrotami akcji.

ROYAL ENVOY 2. EDYCJA KOLEKCJONERSKA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Royal Envoy 2 jest długo oczekiwana grą budowlaną, w której mamy natknąć się na różne zmiany i zwroty akcji. Czy Playtrix Entertainment dotrzyma słowa czy to jedynie chwyt reklamowy?.. Read more

Pierwsze minuty gry nie powalają na kolana, jednak im dalej brniemy, zauważamy mnóstwo zabawnych cech i czekamy co przyniosą kolejne wyspy. Royal Envoy 2 rzeczywiście przynosi wiele zmian. Jednak co do pewnych rzeczy, nasz stosunek pozostaje dwuznaczny. Doceniamy pewne zmiany takie jak inny system doładowań, bazar, brak poborców podatkowych i to, że banki zwęszyły ilość możliwego dochodu. Dzięki kilku cięciom, gra stała się bardziej przystępna. Nie jest tajemnicą, że gra posiada niewiele strategicznych elementów. Przed rozpoczęciem poziomu należy go uważnie rozplanować. Znajdziemy tu również kilka momentów, które nas rozczarowały: zadania, które wymagają, bezmyślnego klikania. Jeśli nie jesteś zwolennikiem gier typu dash, te zawirowania kompletnie do ciebie nie przemówią.

Jednakże, wykonanie wizualne jest pierwszorzędne, podobnie jak w pierwszej części. Możesz tu zobaczyć podobną, dopracowaną szatę graficzną znaną z żywych kolorów i gładkich animacji. W porównaniu do Royal Envoy 2, większość słynnych, współczesnych gier tego samego gatunku wygląda jak zwykłe książki rysunkowe. Nie brak tu żadnego szczegółu, są tylko ilustracje wysokiej jakości. Gra zaprezentuje ci różne postacie, z których mocno się pośmiejesz. Tak, znajdziesz tu wiele humorystycznych sytuacji, co zdecydowanie wpływa na przyjemna atmosferę gry.

Jeśli potrzebujesz przerwy od zatrważających tytułów z gatunku ukryte obiekty, Royal Envoy 2 będzie doskonałym wyborem. Wspaniałe scenerie i wyzywająca gra łatwo tobą zawładną. Miłej zabawy!