Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Romopolis gra
3.4375
48

Romopolis

Wciel się w postać Rzymskiego Imperatora w tej grze strategicznej! Zapewniając niezwykle wciągającą zabawę i kolorową grafikę, gra "Romopolis" nie potrzebuje niczego więcej. Skonstruuj rzymskie miasta z mnóstwem domów, oraz zadbaj o szczęście mieszkańców zapewniając wszystkie usługi. Ulepszaj budynki i wprowadzaj nowe wygody dla swoich poddanych. Sprawdź się w roli lidera, a w nagrodzie przypadną Ci pieniądze, sława i honor, o jakich nie śniłeś.

ROMOPOLIS ZRZUTY EKRANU

ROMOPOLIS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Romopolis” to wyprodukowana przez firmę Lonely Troops gra strategiczna z elementami zarządzania czasem. Twoim zadaniem jest stworzenie idealnego, rzymskiego miasta z licznymi domami, a także uszczęśliwienie wszystkich mieszkańców poprzez zapewnianie wszystkich niezbędnych usług. .. Read more

Dostępna jest gra w dwóch trybach: możesz wypracować swoją drogę na szczyt w kampanii składającej się z 24 poziomów lub realizować swój własnoręcznie stworzony scenariusz. Jedyną różnicą jest wyznaczenie własnych celów i terminów ich realizacji.

Gra jest raczej łatwa i przystępna, jednak tempo jest nieco źle wyważone i nudne ze względu na powtarzalność. Grafiki i muzyki także nie można uznać za wybitne.

Podobała nam się różnorodność budynków oraz celów, które musisz osiągnąć w ramach postępu. Oczywiście gra wymaga dobrego zmysłu strategicznego oraz odpowiedniego zarządzania wszystkimi zadaniami.

Szczerze powiedziawszy, gra jest raczej frustrująca i nie wnosi nic nowego do gatunku “city builder”, a jedyną zaletą “Romopolis” jest szansa wybudowania Rzymu w jeden dzień!