Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Righteous Kill 2: Revenge of the Poet Killer gra
4.2307692307692
13

Righteous Kill 2: Revenge of the Poet Killer

Gra "Righteous Kill 2: Revenge of the Poet Killer" powstała w oparciu o popularny film. Jako detektyw Nowojorskiej Policji musisz wyśledzić i schwytać seryjnego zabójcę zanim dokona on kolejnego zabójstwa. Przeszukaj 16 miejsc zbrodni, zbierz dowody, przeanalizuj wskazówki w specjalnych mini-grach i odkryj tożsamość szaleńca. Ocal niewinnych mieszkańców Nowego Jorku przed mordercą w tej niełatwej grze ukrytych przedmiotów.

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Righteous Kill 2: Revenge of the Poet Killer. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

RIGHTEOUS KILL 2: REVENGE OF THE POET KILLER ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY RIGHTEOUS KILL 2: REVENGE OF THE POET KILLER

RIGHTEOUS KILL 2: REVENGE OF THE POET KILLER RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Revenge of the Poet Killer” to druga z serii gier “Righteous Kill”, autorstwa BigFishGames. Jest to gra ukrytych przedmiotów, w której musisz wytropić i schwytać szaleńca terroryzującego Nowy Jork... Read more

W porównaniu ze swoją poprzedniczką, “Revenge of the Poet Killer” jest dużo lepsza, jednak ponownie ma niewiele wspólnego z filmem o tym samym tytule, z Alem Pacino i Robertem De Niro w rolach głównych.

Aby wytropić zabójcę musisz odwiedzić wiele miejsc pełnych ukrytych przedmiotów w poszukiwaniu dowodów. W grze brak ograniczeń czasowych, gdyż nie powinieneś się spieszyć, prowadząc śledztwo w tak poważnej sprawie. Jeśli zdarzy Ci się utknąć, możesz skorzystać z podpowiedzi. Ich liczba jest nieograniczona i choć musisz trochę odczekać między jedną, a drugą, nie robi to wielkiej różnicy, skoro masz wieczność na przeszukanie sceny zbrodni.

Gra jest urozmaicona różnymi mini-grami, jak szukanie odcisków palców, odtwarzanie podartych dokumentów, czy praca w laboratorium balistycznym. Niektóre z nich są bardziej wciągające niż poszukiwanie ukrytych obiektów, które pod koniec gry jest nieco powtarzalne.

“Righteous Kill 2: The Revenge of the Poet Killer” ma prawie wszystko, co powinna mieć idealna gra ukrytych przedmiotów. Jej długość, grafika, muzyka - wszystko jest wybitne, jednak powtarzające się pistolety, foldery i narkotyki zanudziły nas na śmierć. Prawdopodobnie spodoba się ona tylko fanom poszukiwania ukrytych przedmiotów.