Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Rhiannon: Curse of the Four Branches gra
4
4

Rhiannon: Curse of the Four Branches

Zagraj w nową, ciekawą grę Rhiannon: Curse of the Four Branches! Wcielisz się w postać Chris, osobę opiekującą się typową 15letnią Rhiannon Sullivan. W nowym domu Rhiannon zaczyna słyszeć dziwaczne hałasy i głosy, które wkrótce zamieniają się w nocne koszmary, wizje i przytłaczające uczucia. Rodzice jednak myślą, że to tylko niepokój, jaki przeżywa każdy nastolatek. Pomóż młodej dziewczynie odkryć wszystkie sekrety ciemności. Możesz pobrać grę Rhiannon: Curse of the Four Branches! całkowicie za darmo i świetnie się bawić z ciekawymi łamigłówkami w niesamowitym otoczeniu!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Rhiannon: Curse of the Four Branches. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

RHIANNON: CURSE OF THE FOUR BRANCHES ZRZUTY EKRANU

RHIANNON: CURSE OF THE FOUR BRANCHES RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Rhiannon: Curse of the four branches to gra typu point-and-click wyprodukowana przez Albert Studios, małą niezależną firmę, składającą się z 3 osób.                                                                                  .. Read more

Akcja rozgrywa się w wiejskiej części Walii, w starej zagrodzie pod nazwą Ty Pryderi. Rhiannon, 15-letnia dziewczyna, przeprowadza się z rodzicami do Ty Pryderi. Po kilku tygodniach zaczyna słyszeć dziwne hałasy, złowieszcze głosy i niemalże wyczuwa obecność dziwnych, nadprzyrodzonych mocy w domu. Kiedy sprawa przybiera poważny obrót, jej rodzice decydują sie zawieźć ją daleko od tajemniczego domu.  Proszą więc Chris (toTy), bliską rodzinie osobę, żeby zaopiekowała się domem. Fabuła gry jest wspaniała i bardzo ciekawa: zanurzasz się w tą zagadkową atmosferę krok po kroku, odkrywając szczegóły legend walijskich. Zagadki są trudne i fascynujące, co w grach tego gatunku zawsze jest ważne. Jeśli chodzi o rozgrywkę gry, ogólnie nie jest ani zbyt trudna ani zbyt łatwa: wybrano tak zwany złoty środek.            Widoczną wadą Rhiannon: Curse of the four branches jest słaba grafika. Wydaje się, że jest nienowczesna i zasadniczo psuje całe dobre wrażenie o grze. Muzyka i efekty dźwiękowe są lepsze. Czasami nawet są zaskakujące i przerażające; kiedy na przykład słyszymy szept unoszący się z wiatrem “Rhiannon, Rhiannon”, wywołujący przerażenie.              Pomimo kilku wad, Rhiannon: Curse of the four branches jest dobrą grą typu point-and-click, odpowiednią nawet dla młodszych graczy. Zagraj w grę Rhiannon: Curse of the four branches w październikowy wieczór i daj się ponieść jej atmosferze!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.6 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 914 MB