Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Revenge of the Spirit: Rite of Resurrection gra
4.0588235294118
17

Revenge of the Spirit: Rite of Resurrection

Po śmierci sławnej pisarki Adora Graves, miasto Beacon pogrąża się w ciemnościach. Wyrusz w mistyczną podróż z nową, niezwykłą grą HO zatytułowaną Revenge of the Spirit: Rite of Resurrection i ocal miasto! Uspokój zagubionego ducha Adory, badaj niesamowite lokacje i znajdź klucz do uwolnienia miasta i jego mieszkańców przed klątwą ciemności! Nie marnuj czasu i pobierz Revenge of the Spirit: Rite of Resurrection już teraz, całkowicie za darmo!

REVENGE OF THE SPIRIT: RITE OF RESURRECTION ZRZUTY EKRANU

REVENGE OF THE SPIRIT: RITE OF RESURRECTION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gdyby przyjrzeć się tytułowi nowej gry Revenge of the Spirit: Rite of Resurrection, natychmiast wpada nam na myśl, iż jest to kolejna gra z gatunku ukryte obiekty o mrocznej fabule i mrożącej krew w żyłach atmosferze. Czy mamy rację?.. Read more

Jeśli lubisz dreszczowce HO, Revenge of the Spirit: Rite of Resurrection

od FlyWheel Games może łatwo podbić twoje serce. Tym razem, trzeba odkryć tajemnice śmierci sławnego pisarza Adora Graves’a i ocalić miasto przed złym duchem, który od długiego czasu nawiedza miasto! Jak zauważyliście, udało nas się ująć treść fabuły w jednym zdaniu. Jednakże, to jedna z tych opowieści, która wciąga cię w wir wydarzeń bez zbędnych tłumaczeń a im więcej grasz tym jaśniejsze (i bardziej mroczne) stają się wydarzenia. Indukcyjny sposób przedstawienia opowieści utrzymuje napięcie aż do końca gry, inspirując gracza do dalszej gry.

Jeśli chodzi o poziom wyzwań, Revenge of the Spirit: Rite of Resurrection gotowa jest postawić graczy przed sprytnymi łamigłówkami i niezwykłymi mini-grami. Choć sceny z ukrytymi przedmiotami są mieszaniną różnych, bardzo prostych obiektów, wciąż są bardzo ciekawe. Znajdziecie tu również wiele interaktywnych scen, które dodają grze zabawny charakter.

Ze strony wizualnej, Revenge of the Spirit: Rite of Resurrection jest dość przejrzysta, jednak całość gry jest raczej ciemna. W tle gra muzyka, która nie przeszkadza i nie powtarza się na tyle, by wyprowadzać gracza z równowagi. Podkład głosowy nie należy do udanych, jednak plusem jest to, że w ogóle jest.

Podsumowując, gra ma odpowiednią długość, co z pewnością przykuje waszą uwagę. Jednym słowem, musicie dodać te grę do pudełka z grami w gatunku HO.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista/Win7

CPU: 2.0 GHz

RAM: 2048 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 487 MB