Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Resurrection, New Mexico Collector's Edition gra
4.2352941176471
17

Resurrection, New Mexico Collector's Edition

Jak tylko zagrasz w Resurrection, New Mexico Collector's Edition, odkryjesz kolejną historię pełną sekretów i tajemnic, które trzeba rozwikłać! Wcielisz się w rolę Amy Walters, która po okropnym wypadku samochodowym znajdzie się uwięziona w Nowym Meksyku. Twoim jedynym celem jest wydostanie się z tego mrocznego miejsca i ponowne spotkanie ze swoja córką! W tej wspaniałej grze z gatunku ukryte obiekty spotkasz wiele zagubionych dusz, jednak nie bój się, one są tu by ci pomóc! Pobierz Resurrection, New Mexico Collector's Edition całkowicie za darmo i znajdź sposób by wydostać się z miasta najszybciej jak to tylko możliwe!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

RESURRECTION, NEW MEXICO COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY RESURRECTION, NEW MEXICO COLLECTOR'S EDITION

RESURRECTION, NEW MEXICO COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gdy deweloperzy zapominają o cechach charakterystycznych dla gier przygodowych z gatunku HO łamigłówki, takie gry jak Resurrection, New Mexico wychodzą na rynek. Jednakże, ciekawym jest fakt, że takie marne gry ukazują się dość regularnie... Read more

Rozpoczynająca się zwyczajnym wypadkiem samochodowym, gra Resurrection, New Mexico natychmiast przenosi cię w dziwne miejsce, z którego musisz uciec by uratować swoją córkę. Nie mając zupełnie pojęcia skąd się tu wziąłeś, rozumiesz, ze jak najprędzej musisz się wydostać. Odpowiedzi zawarte są w licznych łamigłówkach z ukrytymi obiektami, które nie należą do najlepszych. Znajdziesz tu mnóstwo scen z ukrytymi obiektami, które musisz badać gromadząc przy tym różne przedmioty. Sceny te nie zawierają wielkich wyzwań, jednak niektóre przedmioty są tak kiepsko namalowane, że ciężko je wypatrzyć.

Szczerze mówiąc, poszukiwania ukrytych przedmiotów to prawdziwa katastrofa. Sceny kuleją przez ziarnistą i nieczysta grafikę a wiele obiektów, które masz odszukać jest niesamowicie małych.  Pociesza nas fakt, że system podpowiedzi jest dobry i zawsze wiesz, gdzie masz się udać w dalszej części gry (jest to jedna z tych gier, która nie pozwoli ci robić nic spoza zalecanej kolejności). Zamiast tego musisz chodzić w tą i z powrotem, następnie wracać w to samo miejsce. Przygotuj się więc na chodzenie w kółko.

Jak już wspomnieliśmy, wykonanie jest fatalne i posiada jakość pięcioletniej gry. Choć trzeba przyznać, że podkład muzyczny doskonale oddaje atmosferę. Jednak, wszystkie sceny HO i łamigłówki nie uratuja zarówno starych wyjadaczy gatunku jak i nowicjuszy przed ziewaniem.

Jeśli zastanawiasz się jak wygląda najmarniejszy dizajn scen HO, Resurrection, New Mexico z pewnością podaruje ci wyczerpującą odpowiedź!