Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Public Enemies: Bonnie and Clyde gra
3.7692307692308
13

Public Enemies: Bonnie and Clyde

Zagraj w ciekawą, nową grę typu ukryte obiekty Public Enemies: Bonnie and Clyde. Podróżuj po USA w latach 30 i znajdź przestępców. Główna bohaterka Janette Jones Parker wynajmuje pokój, żeby napisać nową powieść. Niespodziewanie odkrywa notatnik z dziwną wiadomością. Pomóż jej odszyfrować tą wiadomość i znajdź Bonny i Clyda. Możesz bezpłatnie pobrać Public Enemies: Bonnie and Clyde i zagrać w tą niezwykle ineteresującą grę typu ukryte obiekty już teraz!

PUBLIC ENEMIES: BONNIE AND CLYDE ZRZUTY EKRANU

PUBLIC ENEMIES: BONNIE AND CLYDE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gdyby Public Enemies: Bonnie and Clyde od LeeGT Games brała udział w konkursie gier niedoskonałych, zajęłaby drugie miejsce. Chciałbyś dowiedzieć się dlaczego? Jest po prostu taka cienka.                Wcielasz się w rolę pisarki, która znajduje dziennik napisany przez ciesząca się złą sławą Bonnie, z duetu przestępców Bonnie i Clyde. Okazuje się, że nawet dobry wybór fabuły nie uchronił gry przez upadkiem. Powszechnie wiadomo, że dobra gra typu ukryte obiekty jest godna uwagi za dopracowaną grafikę, a grafika w tej grze jest raczej słaba. Stwierdzenie, że Public Enemies: Bonnie and Clyde jest zamglona, oznaczałoby działanie przeciwko własnemu sumieniu, gdyż sama gra jest absolutnie schematyczna i miejscami niedbała. Producenci radzą graczom, aby ustawili najwyższą jaskrawość  w monitorze, aby doświadczyć najlepszych wrażeń podczas rozgrywki. Sami więc przyznają, że grafika jest daleka od perfekcyjnej.                                  .. Read more

Na domiar złego, wszystkie ukryte przedmioty mają mikroskopijną wielkość i znajdują się wszędzie w zaśmieconych lokacjach. Dlaczego producenci uważają, że takie malutkie obiekty to dobry pomysł w grze? W tym przypadku do gry powinni dołącząć szkło powiększające. Ograniczony system podpowiedzi, którego ponowne załadowanie zajmuje wieki to kolejny czuły punkt.                                                Wyszukiwanie różnych, malutkich obiektów i wracanie do mapy po raz trzeci i piąty spwoduje, że poczujesz się senny. Warto jednak wspomnieć, że rozgrywka gry jest długa. Jak mogłoby być inaczej? Sortowanie tych małych przedmiotów i tak zajmuje wieczność. Nie jest to gra dla tych, którzy mają słaby wzrok lub dla graczy lubiącyvh wyzwania. Niestety, musimy przyznać, że gra Public Enemies: Bonnie and Clyde nie jest warta świeczki. LeeGT Games - co za wstyd!