Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Posh Boutique 2 gra
3.4802110817942
379

Posh Boutique 2

Gatunek: Na czasModa Gry

Posh Boutique 2 to druga część słynnej gry o modzie, w której możesz popuścić wodze swojej bogatej wyobraźni! Alicja wygrała na loterii i decyduje się otworzyć sklep odzieżowy, więc potrzebuje Twojej pomocy! Gra oferuje różne poziomy, na których możesz się wykazać nie tylko szybkością - czasem będziesz musiał poszukać ukrytych przedmiotów lub rozwiązać łamigłówki. Pracując w sklepie, musisz przyciągnąć i obsłużyć klientów, ozdobić wystawę i zrobić wiele innych rzeczy, które przyczynią się do sukcesu Alicji w grze "Alicia's Posh Boutique"!

POSH BOUTIQUE 2 ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY POSH BOUTIQUE 2

POSH BOUTIQUE 2 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli interesujesz się modą, z pewnością spodoba Ci się druga część gry “Posh Boutique”. W tej produkcji firmy Puzzle Lab Studio poznasz Alicję, młodą i przebojową właścicielkę modnego butiku. Tym razem wygrała ona milion dolarów i chce zainwestować w butiki wyższej klasy... Read more

Funkcjonowanie gry “Posh Bourtique 2” niczym Cię nie zaskoczy - przed Tobą stoją te same zadania co zwykle. Musisz spędić tydzień w każdym butiku i codziennie musisz sprzedać odpowiednią liczbę towarów. Jeśli Ci się uda, możesz przejść do kolejnego dnia. Jeśli nie, będziesz musiał powtórzyć dzień. Szczerze powiedziawszy, uzyskanie wyniku eksperta na wyższych poziomach gry wcale nie jest takie łatwe.

Klikając na kliencie oznacza, że Alicia ma go obsłużyć, w związku z czym będziesz musiał uporać się z jakąś mini grą. Klient może chcieć określony rodzaj butów, które musisz odszukać wśród wielu innych. Wszystkie te czynności zajmują sporo czasu, a im więcej czasu Alicia poświęci jednemu klientowi, tym bardziej pozostali będą się niecierpliwić. Niezadowolenie klientów to nic dobrego, więc czas w tej grze jest najważniejszy. Skrajnie niezadowoleni klienci opuszczą sklep. Oznacza to nie tylko mniejszy zarobek, ale także utratę serca. Serca w grze “Posh Boutique 2” działają jak życia - jeśli stracisz je wszystkie, oznacza to koniec gry! Ale zawsze jest jakieś rozwiązanie. Możesz poprawić humor klienta oferując mu wyjątkowo korzystną cenę. Także ulepszając butik uczynisz go milszym miejscem, co wpłynie pozytywnie na samopoczucie klientów i wywoła szerszy uśmiech na ich twarzach na dzień dobry.

Możesz zdobyć bonusy za równoczesną obsługę zakochanych par, a nawet za łączenie klientów w grupy i odsyłanie ich do konkretnej części sklepu. Efekty dźwiękowe są świetne. Spodobają Ci się także komentarze wyjątkowo zadowolonych klientów. “Posh Boutique 2” to dobry wybór dla tych, którym marzy się szybka i pogodna gra.