Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Pioneer Lands gra
4.2380952380952
21

Pioneer Lands

Lubisz przygody i niebezpieczeństwo?Grając w nasza nową grę Pioneer Lands odkryjesz nowe lądy! Podróżuj w czasie i odwiedź Dziki Zachód śladami swoich następców, przyszłych podróżników i odkrywców. Gotowy na ciężkie sytuacje i niebezpiecznie wydarzenia? Przemierzaj nieznane zakątki USA jako odważny i niestrudzony pionier! Możesz pobrać Pioneer Lands całkowicie za darmo. Zrób to teraz i rozpocznij tą niełatwą lecz wciągającą podróż!

PIONEER LANDS ZRZUTY EKRANU

PIONEER LANDS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Deweloperzy rzadko raczą graczy nowymi grami na czas, które posiadałyby świeżą fabułę, odmienna od typowych projektów o prowadzeniu restauracji czy hotelu. Jako zadośćuczynienie NevoSoft proponuje swój nowy projekt: Pioneer Lands.. Read more

Pioneer Lands reprezentuje skomplikowaną mieszankę tradycyjnego stylu gromadzenia zasobów i gier typu farma. Zdarzenia mają miejsce na Dzikim Zachodzie. Odkrywając nowe ziemie musimy jednak stawić czoło pewnym trudnością, jednak dzięki kompletnie nowym dekoracją, postacią i lokacjom gra zachęca do jej spróbowania. Gra charakteryzuje się innym umiejscowieniem. Różni się znacznie od innych gier budowlanych tym, że musisz wypracować strategię by osiągnąć cele bazując na przeszkodach i zasobach wyłącznie z bieżącego poziomu gry. Ukończywszy poziom, otrzymujesz gwiazdki, których możesz użyć przy zakupie materiałów do swojego rancza. Dodatkowe wyzwanie w każdym poziomie pozwala ci otrzymać kolejną nagrodę. Ten świeży powiew pozornie zwykłej gry powoduje zainteresowanie graczy w Pioneer Lands.

Sceny amerykańskiej wsi stanowią mocna stronę szaty graficznej gry. Grafika jest atrakcyjna i przejrzysta, może z wykluczeniem niektórych włączonych scen animowanych. Jeśli chodzi o muzykę, dopełnia ona dizajn gry przyjemnymi dźwiękami melodii zachodu.

Warto włączyć Pioneer Lands do listy najlepszych gier. Oryginalność fabuły i świeżość wykonania standardowej gry budowlanej na czas powodują, że Pioneer Lands odstaje od innych gier a nawet wychodzi na krok przed całą resztę.