Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Phantasmat 2: Crucible Peak Collector's Edition gra
3.7307692307692
26

Phantasmat 2: Crucible Peak Collector's Edition

Witamy w kontynuacji fantastycznej przygody HO Phantasmat! Phantasmat: Crucible Peak po raz kolejny pokaże ci świat tajemnic i nierozwikłanych sekretów! Jeszcze nie wiemy czy poznamy nowe postacie czy spotkamy stare, nie wiemy nic o fabule czy głównych wątkach gry. Jedno jednak wiemy na pewno: na tą podróż warto poczekać! Phantasmat: Crucible Peak od ERS Game Studios ukaże się wkrótce. Poczekaj na ukazanie się gry i przygotuj się na poznanie prawdy. Zostań z nami!

PHANTASMAT 2: CRUCIBLE PEAK COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY PHANTASMAT 2: CRUCIBLE PEAK COLLECTOR'S EDITION

PHANTASMAT 2: CRUCIBLE PEAK COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Siedzicie sobie wygodnie w domu? Chcecie czegoś, co pomoże wam skutecznie zwalczyć nudę?Mamy dla was zatem wspaniałą propozycję! Prezentujemy grę Phantasmat: Crucible Peak. Pozwoli wam ona wyruszyć w śnieżna podróż tak, że nie zmarzną wam stopy. Gra pochodzi od studia ERS G-Studio. Szczerze mówiąc, nie ma takiej gry od tych facetów, która by nas zawiodła... Read more

Tak więc! Wspaniałe sceny przerywnikowe, bardziej jak film akcji z doskonałym podkładem głosowym wciągnie was w wartką akcję gry! Macie niebanalne marzenie: narty w Alpach. To marzenie się spełnia, ale zostajemy przysypani przez lawinę i nagle znajdujemy się na śniegu, na skraju przepaści…czas na dochodzenie! Tu sceny z ukrytymi przedmiotami pojawiają się nagle! Przypadkowo są one zrobione doskonale!Po pierwsze, są dokładnie tam, gdzie powinny w zgodzie ze zdrowym rozsądkiem: te porozrzucane z torby rzeczy lub zagracone stodoły z przydatnymi przedmiotami. Po drugie, wszystkie przedmioty są narysowane bardzo szczegółowo i po trzecie nie mieszają się ze sobą dzięki czemu łatwiej je znaleźć.

W całej historii będziemy musieli pokonać wiele niebezpieczeństw i ostrych zwrotów akcji, więc bądźcie gotowi! Tu i tam natkniemy się na grubego szczura czy chomika, tak czy siak, ten mały gryzoń działa nam na nerwy! Pamiętajcie o tym! Ze wszystkich sił trzeba odnaleźć drogę do domu i poznać sekret duchów, które pomagają nam w opuszczonym resorcie narciarskim.

Nie można też pominąć strony graficznej gry Phantasmat: Crucible Peak. Uderza ona swym zachwycającym blaskiem. Zapewniam was, że blask śniegu jest zupełnie jak prawdziwy! Wszystko tętni życiem i kolorami. Mały domek, śnieżne szlaki, widoki – wszystko posiada duszę! Dodając do tego świetną muzykę, która różni się w zależności od rotacji fabuły, co idealnie się harmonizuje! Nie można też zapomnieć o doskonałej fabule, dobrych scenach z ukrytymi przedmiotami, które, tak przy okazji, można zmieniać na gry match-3 (z czarującymi postaciami Nowego Roku), ostre łamigłówki i zabawne mini-gry. Odlotowy oktet jest tylko dla was!

Nie ujawnię tu wszystkich tajemnic i sekretów gry by nie popsuć zabawy: to powinniście zobaczyć sami! Gra Phantasmat: Crucible Peak z gatunku Przygoda i Ukryte Obiekty zachwyci was ciekawą fabułą i doskonałą grą. Wybierzcie poziom trudności i do dzieła!