Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Nostradamus: The Last Prophecy gra
3
12

Nostradamus: The Last Prophecy

Przyjmij jedną z ważniejszych ról w historii i jako Madeleine, córka Nostradamusa, pomóż swojemu ojcu znieść śmiertelną klątwę. Ktoś morduje członków znaczącej rodziny i to Ty musisz rozwiązać łamigłówki i zagadki w świecie Nostradamusa. Przebierz się za mężczyznę, aby zbliżyć się do postaci w tej historycznej przygodzie i rozwiąż tajemnicę gry "Nostradamus: The Last Prophecy".

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Nostradamus: The Last Prophecy. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

NOSTRADAMUS: THE LAST PROPHECY ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY NOSTRADAMUS: THE LAST PROPHECY

NOSTRADAMUS: THE LAST PROPHECY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Nostradamus: The Last Prophecy” to stworzona przez Kheops Studio gra przygodowa typu “wskaż i kliknij”. Jako Madeleine, córka Nostradamusa, znajdziesz się w XVI wieku, aby poprowadzić śledztwo w sprawie morderstwa i odkryć, czy to sprawdzająca się przepowiednia, dotycząca 12 śmierci, czy może ktoś pomaga losowi... Read more

Gra jest prosta, a zasady przejrzyste: odwiedzisz kilka miejsc, aby znaleźć przedmioty i osoby, których potrzebujesz. Kierowanie postacią i poruszanie się po grze także są łatwe, a kursor zmienia się, pokazując Ci dostępne czynności i wskazując tą, którą powinieneś wykonać. Poza tym użyteczne narzędzia pozwolą Ci powiększać obiekty i miejsca, zmieniać je i rozwiązywać łamigłówki.

Podobała nam się fabuła, która jest wciągająca i interesująca - dowiesz się nieco o astrologii, Francji itd. Grafika jest piękna i dopracowana, a muzyka dobrze dobrana, szczególnie orkiestra, którą słychać w kluczowych momentach! Jeśli chodzi o łamigłówki, to są one niełatwe i świetnie pasują do fabuły, jak ta, wymagająca interpretacji kodu i inne! Musisz jednak uważać, gdyż jeśli nie będziesz wystarczająco szybki możesz stracić Madeleine po drugim poziomie, a po jej śmierci będziesz musiał ponownie rozwiązać łamigłówki!

Ogólnie rzecz biorąc, “Nostradamus” to dobra, logiczna zagadka z solidną, historyczną oprawą, która dostarczy dobrej rozrywki!