Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Nightmare Realm Collector's Edition gra
4
18

Nightmare Realm Collector's Edition

Jeśli chcesz wystawić na próbę swoje nerwy zagraj w Nightmare Realm Collector's Edition, naszą nową grę z serii hidden object! Chcesz przenieść się do królestwa koszmarów i zachować zimną krew? Zatem będziesz w stanie pomóc Emily uwolnić się z tajemniczego świata, gdzie rządzą złe moce. Będziesz przemierzał różne lokacje w poszukiwaniu wskazówek, które będą pomocne w czasie tej przerażającej podróży. Pobierz Nightmare Realm Collector's Edition całkowicie za darmo i uwolnij Emily z koszmarnej niewoli!

NIGHTMARE REALM COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY NIGHTMARE REALM COLLECTOR'S EDITION

NIGHTMARE REALM COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Życie to nie kaszka z mleczkiem i daleko mu do baśni. A Katheleen, główna bohaterka nowej gry hidden object, wie o tym lepiej niż ktokolwiek inny. Jej mąż zginął w dziwnym wypadku samochodowym, jej córka została porwana przez nieziemskie moce. Co gorszego może jej się przytrafić? Pomimo tak przerażającego początku Nightmare Realm jest wciągającą i fascynującą grą z serii ukryte obiekty-fantasy od Lesta Games, wypakowaną niespodziankami i zwrotami akcji... Read more

Nighmare realm jest względnie oryginalną grą przygodową typu ukryte obiekty, skupiającą się głównie na fabule. Chociaż gra zaczyna się nieciekawie, po chwili może wciągnąć każdego gracza. Środowisko gry jest doskonale skonstruowane, tworząc dziwną atmosferę. Szata graficzna jest doprawdy zdumiewająca – istny pokarm dla oczu. Na niektóre sceny patrzy się z zapartym tchem. Nie wszyscy gracze zwracają uwagę na podkłady głosowe, jako, że większość woli grać w trybie mute. Jednakże tym razem, podkład głosowy jest naprawdę wysokiej jakości.

Grywalność jest prosta i polega głównie na klikaniu myszką. Koneserzy gatunku powinni ukończyć grę w cztery godziny. Sceny z ukrytymi obiektami są dobrze wykonane i zawierają różne fantastyczne łamigłówki i detale,a samo tło jest na tyle interesujące, że łatwo jest je przeszukiwać. Puzzle i zagadki są głównie tradycyjne, jednak są wyzywające i twórcze. Jeśli chodzi o niedociągnięcia w fabule, są tu dziury informacyjne, które mogą dezorientować. Największym minusem jest to, że czasami trzeba się cofać do poprzednich lokacji.

Podsumowując,  Nightmare Realm łączy w sobie cechy, które powinna posiadać nowoczesna przygodowa gra: intrygującą fabułę, zaskakujące efekty wizualne i wciągającą grę. Z całym przekonaniem gra jest godna polecenia.