Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger gra
3.5681818181818
44

Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger

Nieznany zamachowiec terroryzuje słynny ośrodek SPA. Młoda detektyw, Nancy Drew, musi zbadać tą skomplikowaną sprawę i odnaleźć winowajcę. Spróbuj nie dopuścić do bankructwa ośrodka, szukając ukrytych przedmiotów w tej nowej części przygód Nancy - "Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger". Nie ma na co czekać, gdyż przygody tej dziewczyny nigdy nie są nudne! Baw się dobrze!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

NANCY DREW DOSSIER: RESORTING TO DANGER ZRZUTY EKRANU

NANCY DREW DOSSIER: RESORTING TO DANGER RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Pierwsza gra z serii “Nancy Drew Dossier” odniosła niezwykły sukces, a “Resorting to Danger” może go powtórzyć! Gra oferuje mieszankę wciągającego poszukiwania ukrytych przedmiotów, trudnych łamigłówek i wciągających mini gier. Twoją misją w grze “Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger” jest wyśledzenie osoby, która zagraża funkcjonowaniu popularnego ośrodka SPA. .. Read more

Aby wykonać tą niełatwą misję musisz odwiedzić wiele miejsc w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów i przesłuchać wielu świadków. Co ciekawe, gra posiada 6 różnych zakończeń, w zależności od tego na ile dobrze poradzisz sobie z rozwiązywaniem różnych zagadek. Ta cecha sprawia, że do gry chętnie się wraca.

Niesamowita grafika i przyjemna muzyka “Resorting to Danger” tworzy wyjątkową atmosferę, która sprawia, że rzeczywiście czujesz się, jakbyś prowadził śledztwo. Każdy dialog w tej grze stanowi jej istotny element i musisz wybrać odpowiednią wypowiedź z listy.

Trudno nam wymienić jakąkolwiek wadę “Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger”, gdyż gra ta naprawdę nas oczarowała. Spełnia ona wszystkie warunki świetnej gry ukrytych przedmiotów, wiec w żadnym wypadku nie możesz przegapić tej przygody!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz

RAM: 256 MB

DirectX: 9.2

Hard Drive: 292 MB