Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystery Series: A Vampire Tale gra
4.2307692307692
13

Mystery Series: A Vampire Tale

Dołącz do młodej dziewczyny o imieniu Karolina w niebezpiecznej wyprawie do transylwanii I pomóż jej odnaleźć ojca w nowej, niesamowitej grze HO Mystery Series: A Vampire Tale ! Po tajemniczym zaginięciu ojca, dziewczyna wyrusza w podróż I odnajduje tajemnicze ruiny, gdzie znajduje się więzienie starego wampira, którego budzi! Pomóż jej pokonywać wszystkie przeszkody I ponownie spotkać się z ukochanymi osobami. Badaj urocze scenerie, odkryj tajemnicę I zostań bohaterem w Mystery Series: A Vampire Tale !

MYSTERY SERIES: A VAMPIRE TALE ZRZUTY EKRANU

MYSTERY SERIES: A VAMPIRE TALE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Dzis rynek gier HO casual wzbogacił sie o kolejną przygodę poświęconą rozwiązywaniu tajemnic I sprytnych łamigłówek. Mystery Series: A Vampire Tale od Nordic Games wciąga nas w ekscytującą opowieść o wojnie wampirzych klanów I stawia nam zadanie odnalezienia zaginionego ojca głównej bohaterki... Read more

Fabuła jest doprawdy ciekawa I przedstawiona w porządny sposób. Niestety, wbita jest w całkowicie prosta grę. Nie ma tu nic niezwykłego jedynie zadania odnalezienia niezwykle malenkich ukrytych przedmiotów I dogłebnie łatwe mini-gry. A co z przygodą? Zupełnie nic. Twoje działania są dość ograniczone a po kilku scenach gra staje sie niezmiernie monotonna.

Zatem całokształt gry można opisac w następujący sposób: przejdź 3 sceny z ukrytymi obiektami, zagraj w mini-grę, kolejno 3 gry HO, I znów zagraj w mini-grę itd. Na szczęście, jest tu przycisk podpowiedzi, który wymaga długieczo czasu na ponowne załadowanie. Jednakże, Mystery Series: A Vampire Tale ma dobrze pomyślany system karania. Jeśli skończy nam się czas, nie będziesz mógł zagrać w mini-grę. Szczerze mówiąc, wiele nie stracimy omijając te przeciętne gierki.

Jednakowoż, Mystery Series: A Vampire Tale ma świetne podkłady głosowe, co przykłada sie w dużym stopniu do kształtowania atmosfery gry. Programiści użyli różnorodnych akcentów dla postaci, co czyni narrację bardziej żywotną. Wykonanie plastyczne jest nieraz niewyraźne, ale ogólnie niczego mu nie brak.

Podsumowując, Mystery Series: A Vampire Tale jest przeciętna grą, która może zachwycić fanów prostych tytułów gatunku. Przy odrobinie wolnego czasu I niewielu możliwych przyjemnościach, możecie dać jej szansę.