Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Mystery Seekers: The Secret of the Haunted Mansion gra
5
6

Mystery Seekers: The Secret of the Haunted Mansion

Każda stara posiadłość wydaje się ukrywać w sobie wiele sekretów oraz niebezpieczeństw. Nasza rezydencja nie stanowi tutaj żadnego wyjątku! Dostałeś właśnie szansę zagrania w najnowszą produkcję z ukrytymi przedmiotami pt. "Mystery Seekers: The Secret of the Haunted Mansion". Jeżeli jesteś fanem wydań należących do tego gatunku, to na pewno nie pożałujesz wyboru "Mystery Seekers: The Secret of the Haunted Mansion". Zanurz się w tajemniczej i nawiedzonej posiadłości i przeczesz jej wszystkie pomieszczenia podczas rozgrywki w niesamowicie wciągające mini gry. Możesz pobrać "Mystery Seekers: The Secret of the Haunted Mansion" już teraz, zaupełnie za darmo!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

MYSTERY SEEKERS: THE SECRET OF THE HAUNTED MANSION ZRZUTY EKRANU

MYSTERY SEEKERS: THE SECRET OF THE HAUNTED MANSION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy można posiadać dobry pomysł ale zupełnie nie wiedzieć jak go wdrożyć w życie? A jeżeli już, to zrobić to w bardzo ordynarny sposób? Niestety w większości wypadków tak! Początkowo, WiiWare wystartowali z dobrą koncepcją, która mogła sprawić, że ich nowa gra z ukrytymi przedmiotami pt. “Mystery Seekers: The Secret of the Haunted Mansion” stałaby się naprawdę niepowtarzalna. Oczywiście nic takiego nie miało miejsca... Read more

Cały fantastycznie przerażający scenariusz “Mystery Seekers: The Secret of the Haunted Mansion” posiada masę radosnych zwrotów w akcji i wydaje się z począktu niesamowicie interesujący, ale niestety okazuje się być rozczarowywujący na całej linii.  W tej najnowszej produkcji dane Ci będzie stawianie czoła duchom oraz odkrywanie wszystkich pomieszczeń znajdujących się w tytułowej pisiadłości. Kiedy podwiniesz już swoje rękawy w przygotowaniu na walkę z upiorami, zorientujesz się, że scenerie z ukrytymi przedmiotami są rozmazane, duchy są śmiesznie proste do pokonania, a mini gry stanowią już zupełnie przysłowiową “bułkę z masłem”. Cała gra zaczyna być niesamowicie drażniąca, odkąd nie jesteś w stanie przeskoczyć żadnego z nudnych wprowadzeń. Jest to bardzo rozczarowywujące, od kiedy producenci spędzili bardzo dużo czasu na doprawcowywaniu teł scenerii, pozostawiając w tyle niedorobione wizerunki poszukiwanych przedmiotów. Prawdę mówiąc, możesz mieć tu problem z odgadywaniem położenia każdego z nich, nawet jeżeli patrzysz wprost na niego. Mimo wszystko, może znajdą się jacyś gracze, którzy polubią te rozmazane tła, jednak na pewno nie będą w stanie czerpać radości ze znajdujących się tutaj bezpłciowych oraz zupełnie nielogicznych mini gier. “Mystery Seekers: The Secret of the Haunted Mansion” nie pomoże Ci się wyzwolić z niczego, odkąd żadna z mini gier nie posiada przycisku przeskoczenia. Jesteś zatem skazany na czerpanie “rozkoszy” z rozgrywki w każdą z mini gier po koleji w celu postępowania w całej grze.

Niestety to wszystko, co mogło stanowić sobą nie lada wyzwanie okazuje się bardzo słabo wykonane i nie prezentuje niczego interesującego. Dlaczego? Czy powodem tego wszystkiego jest niedojrzałośc oraz zaniedbanie przez producentów? Cokolwiek miało na to wpływ, nie możemy doszukać się żadnego rozgrzeszenia. Jedynym czego pragnęliśmy, było zagranie w dobrą produkcję.