Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mysteries of the Mind: Coma Collector's Edition gra
3.5
2

Mysteries of the Mind: Coma Collector's Edition

Nowa przygoda HO pełna sekretów i niespodzianek czeka na ciebie w Mysteries of the Mind: Coma Collector's Edition! PO okropnym wypadku zapadasz w śpiączkę. W tym czasie twój mózg przetwarza wspomnienia, widzisz w nich swoją matkę i innych ludzi z przeszłości. Musisz poznać wszystkie tajemnice i dowiedzieć się co wydarzyło się w tym czasie i zmienić swoją rodzinę. Zbadaj swoje dawne życie, porozumiewaj się z duchami i więcej. Rozwiązuj liczne łamigłówki i graj w mini-gry zanim dotrzesz do prawdy. Pobierz Mysteries of the Mind: Coma Collector's Edition , podejmij wyzwanie i staw czoło przeciwnościom! Powodzenia!

MYSTERIES OF THE MIND: COMA COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MYSTERIES OF THE MIND: COMA COLLECTOR'S EDITION

MYSTERIES OF THE MIND: COMA COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Tajemnica naszego życia i życia po śmierci przynosi wiele pytań, z których większość pozostaje bez odpowiedzi. Wielu z nas chciałoby udać się na drugą stronę i wrócić z workiem odpowiedzi, jednak niestety, niewielu ma druga szansę. Gra zatytułowana Mysteries of the Mind: Coma stworzona dla wszystkich hardcorowych miłośników gier HO od deweloperskiej ekip z Vendel Games, a gra pokazuje, że każdy ma drugą szanse by wyrwać się ze szpon śmierci. Jeśli jesteście gotowi wyruszyć w tą niezwykłą podróż, która traktuje o życiu i śmierci, spróbujcie zagrać a sami stwierdzicie co o niej sądzić!.. Read more

To, co próbuje osiągnąć każda gra to stworzenie oryginalnej fabuły, i na tym właśnie polu,  Mysteries of the Mind: Coma odniosła sukces. Fabuła jest niezwykle oryginalna, choć całość tematu ze zmianą przeszłości była już wykorzystywana. Fabuła jest następująca: Miałeś wypadek i zapadasz w śpiączkę. Masz wizję, w której dowiadujesz się, że musisz cofnąć się w przeszłość i poprawić błędy by ocalić życie. Nawet nie wiecie, że podróż ta poprowadzi nas do samo wybaczenia sobie i poprawy związku z matką. Ta oryginalna i ciekawa fabuła może dotknąć serc wielu graczy, a w niektórych przypadkach możemy stracić łezkę lub dwie.

Kolejną cechą, która się zajmiemy w Mysteries of the Mind: Coma to grywalność. Gra ma wiele do zaoferowania w tym temacie, jednak niestety, sceny HO i łamigłówki i mini-gry nie są trudne i można je z łatwością ukończyć Sceny HO są dość standardowe, nie nowego. Oparte są na listach tekstowych wszystkich przedmiotów do znalezienia w dowolnej kolejności. Jeśli chodzi o mini-gry i łamigłówki jest ich tu mnóstwo, większość z nich zagadki i puzzle, które możemy napotkać w każdej nieomal grze HO, ale większość z nich jest zabawna i zawierają elementy przygodowe. Sceny HO nie są zbyt powtarzające się, choć będziemy musieli trochę pochodzić w tą i z powrotem. Niestety, nie mamy mapy do pomocy jeśli zdarzy się nam utknąć. Szczęśliwie dla nas, system podpowiedzi działa także jak transporter i szybko i bez problemu zabierze nas do wybranej sceny!

Dodatkowo,  Mysteries of the Mind: Coma jest grą przepięknie ozdobiona doskonała grafiką, muzyką i efektami dźwiękowymi. Grafika jest doskonała, sceny są zdumiewające i można gapić się na nie godzinami. Sceny przerywnikowe są dobre, choć mogłyby być bardziej epickie i efektywne. Sceny HO zawsze pełne są przedmiotów, ale ani razu nie są zagracone, przedmioty łatwo zauważyć, są miło narysowane. Muzyka idealnie dobrana, czasami jest posępna i mroczna i dokłada się do całokształtu atmosfery. Efekty dźwiękowe są równie dobre.

Podsumowując,  Mysteries of the Mind: Coma jest dobrze wykonaną grą HO pochodzącą od Vendel Games, wzbogacona dobrą grafiką i mroczną muzyką i bardzo oryginalną fabułą, no i porządna grą. Możecie zdecydować czy zagracie w wersję demo czy tez zdecydujecie się zakupić pełna wersję gry i świetnie się bawić przez długi czas!