Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
My Tribe gra
4.0217391304348
276

My Tribe

Gatunek: Na czas

Rozbici na pięknej tropikalnej wyspie, dzielni członkowie twojego plemienia muszą stworzyć swój nowy dom! Pod twoim przywództwem, plemię odkryje tajemnicze sekrety, wynajdzie nowe technologie, zaprojektuje własne stroje, posadzi drzewa i kwiaty, zbuduje wspaniałe monumenty i wiele innych! Musisz regularnie karmić swoje plemię, ubierać jego członków i opiekować się ich dziećmi! Jest badzo dużo do zrobienia, ale masz na to mnóstwo czasu z grą My Tribe!

MY TRIBE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

My Tribe to połączenie Simsów i Civilization. Gra ma miłą i prostą fabułę, w której żądni przygód członkowie Utopijnej społeczności rozpoczynają nowe życie... Read more

Masz do dyspozycji kilka rodzajów wiosek, a liczba wysp, na których możesz zamieszkać jest oszałamiająca (i sięga miliardów). Kiedy wybierzesz już swoją wymarzoną lokację, przy użyciu myszki kierujesz mieszkańcami, aby posadzili rośliny i gromadzili zasoby naturalne, takie jak jedzenie, drewno i kamień. Na każdej wyspie znajdują się także trzy z ośmiu tajemniczych obiektów do zbadania.

My Tribe jest grą bardzo łatwą w obsłudze dzięki klarownym opcjom dostępnym na ekranie. Możesz bez problemu zmieniać postaci, wybierać różne czynności, a interakcje między członkami plemienia są ułatwione dzięki opcji “kliknij i przeciągnij”.

Gra w My Tribe toczy się dalej nawet po wyłączeniu komputera, więc niektóre wydarzenia na wyspie będą wymagały Twojej uwagi przy ponownym zalogowaniu. Kiedy rozpoczniesz grę odkryjesz, że często do niej wracasz, nawet jeśli nie ma takiej potrzeby. Ustawisz szybki tryb na noc, żeby nad ranem nerwowo sprawdzić,czy budowa twojej Lunarnej Wieży została ukończona.