Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Missing: A Search and Rescue Mystery Collector's Edition gra
4.9166666666667
12

The Missing: A Search and Rescue Mystery Collector's Edition

Fabuła nowej gry typu ukryte obiekty pt. The Missing: A Search and Rescue Mystery Collector's Edition opowiada o grupie młodych ludzi, którzy zniknęli z odległej wyspy na Pacyfiku. Twoim zadaniem jest ich odszukać i odkryć, ze wyspa nawiedzona jest przez złego ducha. Zbiór pokręconych łamigłówek i mnóstwo scen z ukrytymi obiektami pochłoną cię bez reszty aż do ostatniej minuty gry. Nie przegap okazji i pobierz za darmo The Missing: A Search and Rescue Mystery Collector's Edition i odnajdź nieszczęsnych studentów!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

THE MISSING: A SEARCH AND RESCUE MYSTERY COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE MISSING: A SEARCH AND RESCUE MYSTERY COLLECTOR'S EDITION

THE MISSING: A SEARCH AND RESCUE MYSTERY COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

The Missing: A Search and Rescue Mystery jest najnowszą przygodową hybrydą gry typu ukryte obiekty od Sulus Games. Wcielisz się tu w rolę pilota-ratownika, którego zadaniem jest odnalezienie zaginionych studentów zanim skończy się czas... Read more

Pierwszą pozytywną cechą gry jest to, że nie jest ona przeciętna grą przygodową, ale raczej bardziej pomysłową i nowoczesną. Mniejszy nacisk kładzie się tu na zbieranie mnóstwa przedmiotów na korzyść łamigłówek logicznych i mini-gier. The Missing: A Search and Rescue Mystery jest praktycznie grą przygodową. Oczywiście gwoździem programu są tu mini-gry i zagadki. Pomimo tego, że większość łamigłówek jest dość zwyczajna, są one wyzywające i unikalne. Znajdziemy tu także zagadki nietypowe dla gatunku HO. Co więcej, poziom trudności rozwiązywanych łamigłówek wzrasta w miarę postępu gry i wymaga wykorzystania dużego nakładu umiejętności logicznego myślenia.

Producenci stworzyli równie wspaniałe tło gry. W rezultacie, The Missing: A Search and Rescue Mystery wydaje się przejrzysta i niesamowita, nawet w bardziej mrocznych scenach. Dodatkowo, upiorny podkład muzyczny wprowadza gracza w odpowiedni nastrój zwiększając napięcie gry. Jeśli możemy mówić tu o niedociągnięciach, to jedynie o tym, że większość tych niesamowitych scenerii nie jest użyta w pełni. Miło na nie popatrzeć jednak nie mamy tu wiele do roboty podczas gry. Wiele scen z ukrytymi obiektami jest po prosu zbędnych i bez praktycznego znaczenia. Dzięki tym nieaktywnym scenom gra jest znacznie krótsza niż mogłaby być.

Pomimo minusów, The Missing: A Search and Rescue Mystery jest z pewnością dobra grą w swoim gatunku chociażby dzięki wyzywającym łamigłówką. Dla tych, którym znudziły się już standardowe gry HO, The Missing: A Search and Rescue Mystery może zaoferować nie tylko czystą robotę w poszukiwaniach ukrytych obiektów, ale także świetna przygodę. Miłej zabawy!