Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Midnight Mysteries: Haunted Houdini Deluxe gra
3.72
25

Midnight Mysteries: Haunted Houdini Deluxe

Pewnego dnia Harry obiecał swojej żonie, że gdy umrze skontaktuje się z nią, jednak nie dotrzymał słowa. Pomóz Harry'iemu i jego żonie Bess zjednoczyć się w nowej, wspaniałej grze HO pt. Midnight Mysteries: Haunted Houdini Deluxe! Nie pozwól by duchy krążyły po świecie i pomóż im spocząć w spokoju! Rozkoszuj się wspaniałymi scenami z ukrytymi obiektami, przyjemna muzyką i odkryj sekret śmierci Hudiniego! Pobierz Midnight Mysteries: Haunted Houdini Deluxe całkowicie za darmo już teraz i zostań bohaterem! Powodzenia!

MIDNIGHT MYSTERIES: HAUNTED HOUDINI DELUXE ZRZUTY EKRANU

MIDNIGHT MYSTERIES: HAUNTED HOUDINI DELUXE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Pomysłowi faceci ze studia gier Mumbo Jumbo nie mogli zrobić nic innego jak zwrócić uwagę na sławnego iluzjonistę Harry’ego Houdiniego. Jego ekscentrycznie życie i nagła śmierć zainspirowały programistów by stworzyć czwartą część w ich osławionej serii HO – Modnight Mysteries. Czy gra będzie równie tajemnicza jak sam Houdini?.. Read more

Midnight Mysteries: Haunted Houdini, nowy rozdział wspaniałej serii gier, bardzo nam zaimponował. Scena otwierająca jest świetnie wykonana, z dobrą porcją przerażenia. Jest tu dobra ilość nagłych uderzeń przerażenia rozrzucona po całej grze. Podobnie jak inne tytuły w serii, ta gra również posiada wiele zwrotów akcji i obrotów w samej grze. Pomysł odkrycia przyczyny tajemniczego odejścia Houdiniego jest do prawdy intrygujący.

Jeśli chodzi o poziom wyzwań w grze, Midnight Mysteries: Haunted Houdini nie może poszczycić się niezwykłymi łamigłówkami czy oryginalnymi mini-grami. Chociaż sceny z ukrytymi przedmiotami są przepiękne, nie są trudne ani wyzywające. Klikając na nazwę przedmiotu, widać jego zarys, co nawet nie odbiera nam podpowiedzi. Podpowiedzi doładowują się raczej szybko w obu trybach gry (łatwym i trudnym). Jeśli chodzi o wykonanie wizualne, jest dość dobre, choć niektóre sceny są zbyt ciemne. Ścieżki dźwiękowe są odpowiednie do całego nastroju gry. Jedyną wadą jaką można tu wskazać jest brak podkładu głosowego. Większość dobrych gier je posiada, i jeśli są dobrze zrobione dokładają się do odbioru całej fabuły. Dla takiej nietypowej opowieści jak Midnight Mysteries: Haunted Houdini podkład głosowy jest wręcz wymagany.

Podsumowując, jest to wysokiej jakości gra HO, bardzo atmosferyczna, jednak dość posępna. Jednakże, prawdziwi fani ocenią ten tytuł jako zdecydowanie wart uwagi.