Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Matches and Matrimony: A Pride and Prejudice Tale gra
3.171875
64

Matches and Matrimony: A Pride and Prejudice Tale

Jeśli jesteś zapalonym molem książkowym, musisz czytać powieści Jane Austen na pewno! Co powiesz, jeśli oferujemy do gry z bohaterami książek, znanych na całym świecie? Tak, to jest całkiem możliwe, teraz, jeśli możesz pobrać nową grę spotkania i małżeństwa: Duma i uprzedzenie Tale! Fabuła tej niezwykłej gry składa się z trzech różnych epizodów powieści Jane Austen. Jego główną cechą jest to, że można myśleć własną aftergrowths. Czy chcesz zmienić ulubiony powieści? Następnie grać spotkania i małżeństwa: Duma i uprzedzenie Tale!

MATCHES AND MATRIMONY: A PRIDE AND PREJUDICE TALE ZRZUTY EKRANU

MATCHES AND MATRIMONY: A PRIDE AND PREJUDICE TALE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Prawdą jest, że wydawcy gier często zaglądają do literatury klasycznej w celu zaczerpnięcia pomysłów do swoich produkcji. Teraz Reflexive Entertianment odkrył wybitne nowele Jane Austen i w wyniku tego powstało “Matches and Matrimony: A Pride and Prejudice Tale”. .. Read more

W sumie “Matches and Matrimony” jest interaktywną przygodówką, która została oparta na trzech najsławniejszych opowieściach, jakie wyszły spod pióra Jane Austen. Sama idea tej nowelowej gry jest dosyć wyjątkowa i wszyscy fani romantycznych opowieści na pewno ją sobie upodobają. Jej pierwsza część opiera się na “Dumie i Uprzedzeniu”. Jeżeli chodzi o dalszą rozgrywkę, to zależy ona wyłącznie od Ciebie. Sam możesz tu wybrać czy chcesz zagłębić się w fabule z “Rozważnej i Romantycznej” czy też “Perswazji”. Takie rozwiązanie czyni tą produkcję bardzo interesującą jeżeli chodzi o ponowną rozgrywkę. Bardzo niewiele z kiedykolwiek wydanych gier daje Ci szansę starowania scenariuszem, a ta tutaj jest dodatkowo bardzo ambitna do przejścia.  Oczywiście “Matches and Matrimony: A Pride and Prejudice Tale” została stworzona raczej z myślą o tych, którzy wcześniej czytali, lub przynajmniej zaznajomili się z twórczością Jane Austen. Jeżeli jednak zdecydujesz się zagrać w tą grę “w ciemno”, możesz poczuć się troszkę zagubiony. Mimo tego znajdziesz tutaj dobre kilkanaście podpowiedzi, które pokierują Cię na właściwą drogę i pokażą, jakiego powinieneś dokonać wyboru. Wciąż jednak będziesz potrzebował wiedzy z książki aby ukończyć kilka ze znajdujących się tutaj zadań. Na całe szczęście masz możliwość zapisu, więc zawsze będziesz miał szansę powrócić do niedokończonych rozdziałów.

Jeżeli chodzi o grafikę, to “Matches and Matrimony: A Pride and Prejudice Tale” wychodzi dosyć standardowo w porówaniu do innych interkatywnych gier przygodowych. Niestety zbytnio statyczne tła i ręcznie namalowane postacie nie dodają polotu całemu scenariuszowi. Muzyka, mimo bycia dosyć powtarzającą się, wciąż pasuje do panującej tutaj atmosfery. Podczas gdy do stworzenia gry użyto bardzo interesującego pomysłu (zmieszania ze sobą trzech nowel oraz giętkiej fabuły), jej prezentacja mogłaby być o niebo lepsza. Suma sumarum, wszyscy prawdziwi fani Jane Austen na pewno docenią interpetacje jej najsłynniejszych nowel.