Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Malice: Two Sisters gra
4.2222222222222
9

Malice: Two Sisters

Po zniknięciu Emily, jesteś jedyna osobą, która może pomóc Wiktorii odnaleźć i ocalić jej ukochana siostrę! Gotowy by pomóc siostrą się odnaleźć? Witamy zatem w nowej, niesamowitej grze HO pt. Malice: Two Sisters! Ostatni raz widziano dziewczynę nieopodal szkoły do której dawniej uczęszczała Wiktoria. Będziesz musiał zbadać opuszczoną wyspę, wyludnione krainy, szukać potrzebnych przedmiotów i wiele, wiele więcej. Rozwiązuj wszystkie łamigłówki i odkryj prawdę. Pobierz Malice: Two Sisters całkowicie za darmo już teraz, złam klątwę i uratuj Emily! Powodzenia!

MALICE: TWO SISTERS ZRZUTY EKRANU

MALICE: TWO SISTERS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Zaginął członek rodziny i ty musisz ją odnaleźć nawet w obliczu niebezpieczeństwa Kto nigdy nie widział tej opowieści niechaj pierwszy rzuci kamień! Ponownie, niezbyt oryginalna opowieść z gatunku HO zatytułowana Malice: Two Sisters. Da radę się przebić czy tez nie?.. Read more

Wcielicie się w rolę młodej kobiety o imieniu Wiktoria, która musi przebić się przez wiele scen z ukrytymi przedmiotami by ocalić swoją ukochaną siostrę – Emilię przez złem. Zadania w miarę łatwe, oferujące wielkie, widoczne przedmioty ukryte w całej stercie innych. Niektóre sceny wymagają przeszukiwania szafek, półek czy pudełek lub interakcji z innymi obiektami by je odkryć lub naprawić, a na końcu dostaniemy przedmiot – wskazówkę.

Jednakże, niektóre ze scen HO pozbawione są odpowiedniego balansu Przykładowo, widzimy maleńką parę kości tuz obok ogromnego jabłka. Tak niedorzeczny widok przedmiotów opisać Malice: Two Sisters jako bardzo amatorską grę. Pogląd ten wzmagają tylko powtarzające się sceny.

Podczas gry natykamy się każdorazowo na łamigłówki czy mini-gry, które są może bardziej urozmaicone. Łamigłówki są proste i wydają się być odłączone od całości.

Jeśli chodzi o graficzną stronę gry, jest może nico mniej mroczna niż można się było spodziewać, jednak wciąż niektóre obiekty są tak małe, ze i tak można je łatwo przeoczyć. Dźwięki są dość zwykłe i niezbyt profesjonalnie wykonane.

Podsumowując, Malice: Two Sisters nie jest w stanie nas zachwycić jako, że zarówno atmosferze gry jak i historii wiele brakuje do doskonałości.