Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Magical Mysteries: Path of the Sorceress gra
3.9047619047619
42

Magical Mysteries: Path of the Sorceress

Tytuł "Magical Mysteries: Path of the Sorceress" zapowiada się niesamowicie interesująco i sprawia, że oczekujesz od tej produkcji czegoś zupełnie wyjątkowego, prawda? Na pewno zdążyłeś się już domyśleć, że będziesz miał tu doczynienia z mistycyzmem oraz czarnoksięstwem. Tak, "Magical Mysteries: Path of the Sorceress" jest nowym, 3D projektem od Alder Games, który zanurzy Cię ze sobą w zupełnie intrygującą oraz czarodziejską atmosferę rozgrywającej się tutaj fabuły. Zapewne zdziwisz się dowiedziawszy, że gra ta należy do kategorii typu Dopasuj 3, nieprawdaż? Takie sensacyjne odkrycie pośród produkcji tej kategorii na pewno wywoła sporo zamieszania w gornie wszystkich graczy! Będziesz musiał tu walczyć z potężnymi i zdradzielskimi czarnoksiężnikami za pomocą swoich umiejętności, czarów oraz innych tego typu rzeczy. Niesamowita, trójwymiarowa grafika sprawi, że odczujesz nieziemskość tej gry, co pomoże Ci w pełni wczuć się w jej rozgrywkę. Możemy się założyć, że nie możesz się już doczekać zagrania!

MAGICAL MYSTERIES: PATH OF THE SORCERESS ZRZUTY EKRANU

MAGICAL MYSTERIES: PATH OF THE SORCERESS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Tak samo jak większość codziennych gier, “Magical Mysteries: Path of the Sorceress” obiecuje nam możliwość wykorzystania naszych umiejętności w dopasowywaniu w zupełnie nowy sposób: aby móc otworzyć magiczne zwoje, przygotowywać specjalne mikstury oraz odpierać upiornych wrogów. Podczas gdy goście z Alder Games starają się przekonać nas o tym, że ich produkcja jest bezkompromisowym numerem jeden, musimy przyznać, że wcale nie jest ona aż tak dobra jak się słyszy i nie prezentuje sobą niczego nowego, a jest raczej standardową grą typu Dopasuj 3, która posiada lekkie odchylenia od przyjętej, klasycznej formy... Read more

“Magical Mysteries: Path of the Sorceress” jest typową grą typu Dopasuj 3 która posiada trzy tryby trudności: normalny, trudny oraz bardzo trudny. Pomimo, że rozgrywka jest sosunkowo szybka, dostaniesz tutaj dobrą porcję strategii. Twoim celem jest tu bycie w pełnej organizacji, szybkie myślenie i wykonywanie jak najbardziej produktywnych ruchów bez tracenia czasu na zbytecznym rozmyślaniu czy są one naprawdę najlepsze. Niestety produkcja ta nie jest zbytnio pomocna. Nie znajdziesz tutaj żadnych instrukcji ani wprowadzeń, więc będziesz zdany na bezcelowe klikanie dookoła aż domyślisz się o co chodzi.

Wszystko to jest w stanie doprowadzić Cię do skraju irytacji, ponieważ nigdy nie wiesz czy czegoś przypadkiem nie przeoczyłeś odkąd nie masz o niczym pojęcia. “Magical Mysteries: Path of the Sorceress” jest także bardzo oszczędna pod względem graficznym; wszystkie efekty wizualne są poprawne, tak samo jak i tło muzyczne, które z koleji jest dosyć mdłe i szybko staje się nudne i powtarzające. Nie stanowi to jednak zbytniego problemu, odkąd zawsze możesz wyłączyć swoje głośniki.

Podsumowywując, produkcja ta nie ma najmniejszych szans na wybicie z miejsca żadnej z perełek z gatunku Dopasuj 3, jednak jest ona wystarczająco dobra aby zapewnić Ci trochę rozrywki. Pomijając niektóre braki, wciąż możesz znaleźć tu całe mnóstwo niespodzianek i interesujących rzeczy. Miłej zabawy!