Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Love Chronicles: The Sword and the Rose Collector's Edition gra
4.0625
32

Love Chronicles: The Sword and the Rose Collector's Edition

Ludzie mają rację mówiąc, nie ma róży bez kolców. Bycie królową kwiatów chociaż, może to zrobić nie tylko podziwiać jej piękno, ale także zachowanie zła, jeśli jest w nieuczciwy czarownicy ręce! Love Chronicles: The Sword and the Rose Collector Edition i dowiedzieć się, że czarownica rzuciła czar przy pomocy tego wspaniałego kwiatu. Ona jest żądny zemsty za uwięzionych jest i jinxes królestwa. Wiedźma, rozprasza magicznych płatków róży w całym królestwie, a klątwa może być podnoszone tylko jeśli jesteś w stanie znaleźć wszystkie je z powrotem. Pobierz Love Chronicles: The Sword and the Rose Edition Collector's całkowicie za darmo i zapisać królestwo aż wiatr rozwiewa płatki dalej i dalej!

LOVE CHRONICLES: THE SWORD AND THE ROSE COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

LOVE CHRONICLES: THE SWORD AND THE ROSE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Po wypędzeniu złych mocy ze spokojnego królestwa i oswobodzeniu pięknej księżniczki w pierwszej części „Love Chronicles:The Spell” odważny, młody arystokrata wyrusza w podróż do najdalszych krajów świata. Gdy w końcu osiąga cel, na królestwo zostaje rzucona klątwa (podobnie jak w pierwotnej fabule) i potrzebny jest ktoś by ją zdjął. Swojego czasu „Love Chronicles: The Spell” otrzymała słabe recenzje krytyków i użytkowników. Tworząc zatem kolejną część gry pt. „Love Chronicle: The Sword and The Rose” Vendel Games wzięło pod uwagę te liczne uwagi i komentarze... Read more

Badając tajemniczą wyspę spotykasz dziewczynę o rudych, kręconych włosach. Prosi cię ona o pozbieranie wszystkich płatków róży, w których zaklęta jest klątwa. Przenosisz się zatem z jednego miejsca w drugie. Całe zadanie nie polega jednak wyłącznie na odnalezieniu 33 płatków róży. Są one bowiem zamrożone podobnie jak i całe otoczenie, więc aby je zdobyć trzeba pozbyć się lodowej pokrywy. Klikając na różę cały lodowy krajobraz zaczyna topnieć i wraca do życia. Oprócz poszukiwania płatków róży, w toku gry natrafiamy na różne, skomplikowane łamigłówki. Są one bardzo przyjemne jako, że wtapiają się zarówno w fabułę jak i miejsca gry.

Jedynym, lecz dość niezgrabnym niedociągnięciem „Love Chronicles: The Sword and The Rose”, jest brak objaśnień do sposobu działania mini-gier. Natkniemy się tu na kilka łamigłówek, których mechanikę ciężko rozgryźć samemu, a na jakiekolwiek wskazówki czy podpowiedzi nie mamy co liczyć. Co więcej, nie wolno wracać do poprzednich lokacji.

Szata graficzna jest więcej niż niesamowita. Ten dość wyszukany, ręcznie malowany styl nie krępuje poszukiwacza ukrytych obiektów, który przywykł najwyżej do wizualizacji fotorealistycznej. W grze nie ma podkładu głosów jednakże muzyka w tle jest dyskretna acz kunsztowna i zapewnia odpowiedni kontekst. Nic bardziej nie drażni ucha jak dźwięki psujące sens gry.