Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Lost Souls: Enchanted Paintings gra
3.5555555555556
99

Lost Souls: Enchanted Paintings

Gdy policja i FBI okazują się bezsilni by pomóc Belli w odszukaniu jej zaginionego syna, kobieta podwaja wysiłki w odnalezieniu jej zmarłego dziecka w grze Lost Souls: Enchanted Paintings! By uratować syna, główna bohaterka prosi o pomoc wróżkę, która wysyła ja w niebezpieczną podróż, która rozpoczyna się od obrazu. Bella podróżuje przez różne światy, pokonuje trudności i szuka wskazówek. Pobierz tą nową , fantastyczna grę HO pt. Lost Souls: Enchanted Paintings i wyciągnij do Belli pomocną dłoń. Gra z pewnością zadowoli fanów gier przygodowych i wskaż i kliknij!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Lost Souls: Enchanted Paintings. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

LOST SOULS: ENCHANTED PAINTINGS ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY LOST SOULS: ENCHANTED PAINTINGS

LOST SOULS: ENCHANTED PAINTINGS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jakie niepokoje dręczą nasze matki? Z pewnością, wielu z nas tego nie wie, ale teraz mamy je jak na dłoni w nowej grze HO/Puzzle/Przygoda, która dokładnie wskazuje na to, że największym lękiem matki jest utrata swojego dziecka! Ta gra zatytułowana jest Lost Souls: Enchanted Paintings i pochodzi od dewelopera znanego jako Fenomenon Games, którego zapewne znacie z innych gier tego gatunku…Jeśli więc chcecie pomóc zdesperowanej matce i wyruszyć na niebezpieczną i ekscytującą podróż, przeczytaj nasza recenzję i wypróbuj tę tajemnicza grę!.. Read more

Pierwszą i najważniejsza cechą, o której powiemy jest fabuła. Opowieść w Lost Souls: Enchanted Paintings nie jest całkiem oryginalna, ale ma wiele dobrych stron: Kobieta – Bella otrzymuje tajemniczy obraz, który jej się podoba, więc wiesza go w pokoju syna. Jednakże, w środku nocy słyszy krzyk dobiegający z jego pokoju. Biegnie tak, lecz syna już nie ma a obraz nieco się zmienił. Kobieta zgłasza sprawę na policję, która wszczyna dochodzenia, jednak brak dowodów i wskazówek zmusza matkę do podjęcia własnych poszukiwań. Szuka ona pomocy u wróżki, która kieruje jej uwagę w stronę obrazu. Tez zaś zostaje dziwnie rozdarty i rozrzucony na wiele kawałków, więc kobieta musi wkraczać w inne świat w poszukiwaniu rozrzuconych części Tu właśnie rozpoczyna się nasza przygoda w ciemne i nieznane strony! Jak więc widzicie, fabuła nie jest zła, choć brak jej nieoczekiwanych zwrotów zdarzeń czy tez dobrego zakończenia, choć to, na które się natkniemy będzie zarówno ciekawe jak i tajemnicze.

Kolejna cecha Lost Souls: Enchanted Paintings zachwyciła nas! Gra to single player HO z duchem gatunków przygodowego i puzzle, co tworzy fantastyczny miks! Pierwsza rzeczą, jaką musimy zrobić to zdecydować się na poziom trudności: łatwy (60 sekund na ładowanie podpowiedzi i mnóstwo błysków do pomocy), lub też trudny ( 100 sekund na ładowanie i błyski w scenach HO). Główny wątek gry składa się z trzech części: pierwsza zawiera sceny HO, które składają się na te z listą lub ilustracjami. Druga to łamigłówki, które rozrzucone są po całej grze, dużo z nich jest nam już znana, jednak jest tez kilka nowych jak ważenie klejnotów na starych wagach…Większość z nich jest prosta, więc nie ma problemu. Trzecia cześć to styl przygodowy, w którym gracz wybiera przedmioty i używa ich interaktywnie w kombinacjach z innymi. Jest to najbardziej rozrywkowa część gry i najtrudniejsza. Jest tu także mapa, która jest bardzo pomocna i system podpowiedzi.

Szata graficzna i muzyka to ostatnie cechy na naszej liście: grafika bajkowa jest dośc ciekawa, przejrzysta i jasna z doskonałym dopracowaniem artystycznym. Dźwięki są dobre, podobnie jak podkłady głosowe, a muzyka jest miła i przyjemna.

Podsumowując, Lost Souls: Enchanted Paintings jest dobrą gra HO/Przygoda/Puzzle z trzyczęściową grę, ciekawą i wciągającą fabułą, zaskakującą grafika i miła muzyką. Możecie spróbowac gry w wersji demo lub też zakupić pełna wersję Lost Souls: Enchanted Paintings. Pomimo niewielkich niedociągnięć, z pewnością gra wam się spodoba dostarczając wielu miłych wrażeń!