Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Bez Głowy gra
3.78125
32

Bez Głowy

Wyobraź sobie śmieszną rzecz – Franken-Stitch zgubił głowę! Witamy w nowej, zabawnej grze zatytułowanej Lost Head! Kto zamierza odłożyć wszystko na miejsce? Dobra odpowiedź, to ty! Pokonaj wszystkie 72 poziomy tej wspaniałej gry i przyłącz głowę z jej ciałem. Zbadaj wspaniałe światy, staw czoło wszystkim wyzwaniem i baw się dobrze! Pobierz Lost Head już teraz, całkowicie za darmo a gra dostarczy ci wiele przyjemności Pomóż Franken-Stithowi poczuć się cało!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

BEZ GŁOWY ZRZUTY EKRANU

BEZ GŁOWY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Nie tak dawno temu, słynny rosyjski deweloper gier casual – Alawar Entertainment przedstawił graczom najgorętszy produkt, nową opartą na fizyce grę puzzle i łamigłówki zatytułowaną Lost Head. Jeśli marzy wam się ulepszenie swoich umiejętności intelektualnych, jest to dokładnie to, czego wam trzeba... Read more

Celem gry jest proste ABC. Krótko mówiąc, wszystko co musisz zrobić to pomóc zombie-podobnej lalce lub czemuś w stylu Frankensteina zdobyć swoją głowę. Wydaje się, że nic prostszego wymyślić nie można, szczególnie jeśli chodzi o pierwsze napotykane przeszkody. Jednakże, nie ufajcie pierwszemu wrażeniu! Chodzi o to, że grając w Lost Head musisz brać pod uwagę wiele rzeczy, wliczając wagę przedmiotu, przyspieszenie, siłę grawitacji, trajektorię lotu itd.. Więc, rozwiązanie łamigłówki, które wydaje się całkiem logiczne w teorii, może wydać się nie do zrobienia w praktyce. Prawdę mówiąc, nawet pomimo wielkiego doświadczenia i miłości do łamigłówek, dość szybko znaleźliśmy się w lesie. Dostajesz 1 do 3 gwiazdek na poziom w zależności od tego jak szybko ukończysz główne zadanie, gwiazdki te służą do odblokowywania kolejnych poziomów. Wyobraźcie sobie nasze zdziwienie gry po pokonaniu 15 poziomów dowiedzieliśmy się, że liczba zdobytych przez nas gwiazdek nie wystarczy by odblokować kolejny rozdział a ‘bezużyteczne bonusy’, które ignorowaliśmy były trofeami!

Mówiąc krótko, nie udało nam się pokona gry przy pierwszym podejściu. Jeśli cieszą was naprawdę wyzywające i trudne łamigłówki, takie jak Running Sheep, Lost Head da wam od 3 do 5 godzin czystej przyjemności. Niepretensjonalna grafika, komiczne efekty dźwiękowe, niezwykły system osiągnięć i niezwykle wciągające łamigłówki, które można rozwiązać tylko metodą prób i błędów uczynią Lost Head czarującą i świetną zabawą. Dajcie Lost Head szansę a z pewnością ją pokochacie!