Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Historia Mikrobów gra
3.9230769230769
26

Historia Mikrobów

Grając w Historia Mikrobów znajdziesz się w labolatorium naukowym. O , rety! Ktoś zostawił otwartą kapsułę z niebezpiecznym wirusem Barbadoom! Wirus już się rozprzestrzenił po całym obiekcie i zaraził wszystkie zdrowe bakterie! Jedynie Gloria zdążyła uciec przez zakażeniem. Pomóż odważnej Glorii uratować labolatorium, gdzie mieszka, i zostać maleńkim bohaterem! Ta miła łamigłówka zajmie cię na długie godziny, wytężając twój spryt i logikę. Pobierz Historia Mikrobów całkowicie za darmo i nie pozwól wirusowi Barbadoom zająć twojego domu!

HISTORIA MIKROBÓW ZRZUTY EKRANU

HISTORIA MIKROBÓW RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Tak…mikroby to niecodzinne postacie gier konputerowych! I właśnie to wywołuje zainteresowanie grą The Microbe Story od HeroCraft. Gra reprezentuje nowe spojrzenie na brain-teasers i dowodzi, że również może być zabawne... Read more

Możnaby pomysleć, ze fabuła tego typu i projekt zewnętrzny są odpowiednie dla dzieci. Jednakże gdy już zacznie się grać, The Microbe Story może pochłonąć nawet najbardziej doświadczonego dorosłego gracza, szczególnie grając w trybie Hard. Okazuje się, że wcale nie jest prosto być dobrą bakterią niszczącą te złe. Biorąc pod uwagę dzieci, The Microbe Story może okazać się świetnym treningiem dla ich sprytu i logicznego myślenia. Dzieciakom polecamy skorzystać z trybu najłatwiejszego. Z każdym poziomem gra staje się coraz trudniejsza i odbiega od innych monotonnych gier, które w toku gry niczym się nie różnią.

The Microbe Story jest tym przypadkiem gier, które łączą paradoksy – kombinację wyzywającej gry i dziecinnej grafiki. Nie jest to zbyt prymitywne, jednak wygląda groteskowo. Całościowo, takie podejście do szaty graficznej nie tylko psuje całe wrażenie ale pomaga się zrelaksować i uśmiechnąć podczas gdy wzmagająca się złożoność drażni twój mózg.

The Microbe Story tylko z początku wydaje się być „przeciętną” grą. Nie pożałujesz spędzonego przy niej czasu, jeśli lubisz gry, które nie są po to by nie robić w nich nic, ale po to by połączyć przyjemne z pożytecznym, dosadnie mówiąc trenując efektywne myślenie przy użyciu gry komputerowej.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.2 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 7.0

Hard Drive: 31 MB