Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Lost Chronicles: Salem gra
3.0625
48

Lost Chronicles: Salem

Cofnij się w przeszłość wraz z nową grą z ukrytymi przedmiotami pt. Lost Chronicles: Salem. Odnajdź się w świecie pełnym niepewności oraz zamieszek w roku 1692, który wcale nie okaże się dla Ciebie przychylny. Przygotuj się! Ty wraz ze swoją matką zostaniesz oskarżony o uprawianie czarów. Twoim zadaniem będzie unikanie złośliwych ataków oraz ucieczka z Salem. Zostaniesz zaplątany w skomplikowane łamigłówki oraz fascynujące wydarzenia. Pobierz Lost Chronicles: Salem już teraz całkowicie za darmo i przezwycięż tajemnice przeszłości!

LOST CHRONICLES: SALEM ZRZUTY EKRANU

LOST CHRONICLES: SALEM RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeżeli zagrasz w grę Lost Chronicles: Salem, wydaną przez Nat Geo Games, to dane Ci będzie przejśc dodatkowo dobrą lekcję historii. Tematem tych zajęc będzie Proces Czarownic z Salem: Nowa Anlia 1692. Jak sam możesz się już domyśleć, fabuła tej gry kręci się wokół rzeczywistych i popularnych wydarzeń historycznych. Opiera sie ona na ofiarach Procesu Czarownic z Salem, przeprowadzonego przez okrutnych i złośliwych ludzi... Read more

Poza wartościową częścią edukacyjną, jaka pozwoli Ci na reflekcję na temat istoty człowieczeństwa, dostaniesz tutaj także dobrą porcję rozrywki. Scenerie z ukrytymi przedmiotami są żywe oraz wyraziste, mimo, że w pełni oddają sobą mroczną i ponurą atmosferę panującą w Lost Chronicles: Salem. Nie ma tutaj żadnej mglistości, a większośc z wymaganych rzeczy jest naprawdę dobrze dostrzegalna. Mimo tego, część z przedmiotów jest po prostu nieproporcjonalna, część zbyt mała, część dla miłej odmiany dosyć duża, ale na całe szczęście nie znajdziesz tutaj nic nie pasującego do całego otoczenia. Mini gry są dobre, niektóre z nich można nawet odważyć się uznać za unikatowe jak dla tego gatunku produkcji. Gra Lost Chronicles: Salem posiada klasyczne opcje, takie jak: system wskazówek, własny kursor, kary za bezcelowe klikanie, wprowadzenia i mapy lokacji. Wszystkie postacie zostały stworzone w wysokiej jakości trójwymiarowej grafice. Kilka efektów specjanych, jakie się tutaj znajdują, dodają dodatkowych bodźców do i tak przerażającej już atmosfery. Znajdziesz tutaj całą tonę przerywników, jednak możesz z łatwością je przeklikać, jeżeli nie masz ochoty na wczuwanie się w całą historię. Pomimo ponurego opracowania graficznego, nie powinieneś mieć kłopotów ze znajdowaniem poszczególnych przedmiotów. Podkład muzyczny ma za zadanie przyprawić Cię o dreszczyk grozy, ponieważ celem producentów jest oddanie jak najbardziej adekwatnej atmosfery w grze. Podsumowywując, rozgrywka jest tutaj dosyć codzienna, jednak posiada dobre dekoracje oraz jest zróżnicowana pod względem różnych dodatków. Na pewno warto jest wypróbować tą produkcję.