Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Little Folk of Faery gra
3.92
25

Little Folk of Faery

Odkryj małą wioskę zamieszkiwaną przez wróżki; udaj się w fascynującą podróż, aby pomóc mieszkańcom wioski odzyskać ich świat? Co kryje się za tajemniczą, wszechobecną mgłą? Jakie sekrety kryją tęskne dusze włóczące się po tym miejscu? Z pomocą wróżki rozwiążesz te tajemnice i przywrócisz dawny splendor swojemu sklepowi w grze logiczno zręcznościowej Little Folk of Faery.

LITTLE FOLK OF FAERY ZRZUTY EKRANU

LITTLE FOLK OF FAERY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli lubisz gry symulacyjne, takie jak Wild Tribe czy Escape from Paradise,  Little Folk of Faery od firmy Kylotonn Entertainment może Ci się również spodobać. W rzeczywistości, gra przypomina serię Virtual Villagers, ale z pewnością charakteryzuje się ładniejszą grafiką i kilkoma zwrotami akcji w tymże gatunku... Read more

Zgodnie z głównym pomysłem dotyczącym rozgrywki, Twoim zadaniem jest opiekowanie się małą społecznością dobrych duszków mieszkających u stóp drzewa. Umiejscowiona w pięknym, bajkowym świecie zamieszkiwanym przez różne magiczne stworzenia gra Little Folk of Faery pełna jest wizualnych szczegółów, nawet jeśli sama rozgrywka zbytnio się nie wyróżnia. Będziesz zmagał się ze zwykłymi zadaniami charakterystycznymi dla gier sim: opieka nad duszkami, zapewnianie im koniecznych dóbr i udogodnień. Ale jeśli chodzi o zadania związane z poszukiwaniami, tytuł okazał się absolutnie oklepany. Poszukiwania te dadzą Ci o wiele więcej przyjemności niż rutynowe zadania typu sim. Wciąż jednak rozgrywka przeciąga się i obfituje w nieuchronne powtórzenia.

Kolejnym małym elemenetem, który nam się nie podoba w grze Little Folk of Faery są słabe kontrolki, które komplikują przesuwanie się z jednego bohatera na drugiego. Możesz zagrać w tutoriala, chociaż nie zawiera on niektórych ważnych charakterystycznych cech gry. Na szczęście, grafika jest przyjemna, a efekty dźwiękowe nie rozpraszają gracza i nie są nużące.                                                                                                Pomimo tego, że rozgrywka nie zawiera takiej głębi, jak inne gry tego gatunku, tytuł jest dość relaksujący i miły. Jeśli nie masz co robić, spróbuj zagrać w tą grę tak po prostu - dla odmiany lub dla zaspokojenia zwykłej ciekawości.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 139 MB