Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Kingdom Chronicles Collector's Edition gra
4.1025641025641
78

Kingdom Chronicles Collector's Edition

Wciel się w rolę przywódcy wielkiej armii i podbij terytorium amerykańskie w nowej, ekscytującej grze strategicznej zatytułowanej The Bluecoats: North vs South! Niszcz i pokonaj wroga, odetchnij w atmosferze wojny domowej. Pokaż na co cię stać zajmując dogodne pozycje, zajmując kolejne stany itp. Postaraj się i chroń się przed burzami, unikaj i pokonuj nieprzyjaciela. Pobierz już teraz, zupełnie za darmo The Bluecoats: North vs South, baw się dobrze z ta niezwykłą i niesamowita grą! Powodzenia!

KINGDOM CHRONICLES COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY KINGDOM CHRONICLES COLLECTOR'S EDITION

KINGDOM CHRONICLES COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gdybym miała więcej niż dwa dłonie, których mogłabym użyć by dać Kingdom Chronicles liczbę punktów na jaką zasługuje, z pewnością bym się nie zawahała. Jest to najbardziej przyjemna gra na czas w jaką ostatnio graliśmy. Zapaleni gracze tego typu gier zapewne docenią skrzyżowanie pomiędzy Roads of Rome i My Kingdom for the Princess ze szczyptą Royal Envoy... Read more

Alawar Entertainment wybrało klasyczna fabułę na ich nowa grę budowlaną jako, że są świadomi tego, że większość z nas lubi zgrywać bohaterów i ratować królestwa przed bandytami. Choć fabuła jest przeciętna, jest dobrze zaprezentowana i natychmiast można wciągnąć się w grę.

Oczywiście, deweloperzy w głównej mierze liczyli na wspaniała grafikę. Na szczęście, wykonanie artystyczne jest naprawdę przejrzyste ze zdrowa dawką klasycznego stylu Disneya co dokłada się do żywotności całości. Jednakże, Kingdom Chronicles gotowa jest rzucić nam różnego rodzaju wyzwania. Wiele ruchów trzeba wykonać, jednak gra wolna jest od bezsensownego chodzenia w tę i z powrotem. Wielkim plusem dla nas jest to, że można kliknąć na wszystkie odblokowane zadania, do których nie brak nam zasobów a pracownik zajmie się nimi w nadanej przez nas kolejności bez potrzeby sprawdzania go. Teraz ten fakt może nie mieć znaczenia, jednak później zrozumiecie jakie to ważne.

Podczas gdy grafika jest idealna, podkład muzyczny i efekty dźwiękowe są bardzo powtarzające się i czasem zbyt monotonne.

Podsumowując, Kingdom Chronicles jest doskonałą grą na czas, z która bardzo przyjemnie można spędzić czas. Miłej gry!