Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Centrum Mody Juliette gra
3.5357142857143
112

Centrum Mody Juliette

Gatunek: Na czasModa Gry

Juliette jest młodą, obiecującą projektantką mody, której marzeniem jest przekształcenie swoich małych sklepów w modne butiki. W grze Centrum Mody Juliette, pomóż głównej bohaterce rzucić wyzwanie światowi mody i sprawić, że będzie sławna. Osiągaj specjalne cele by zarabiać pieniądze, rozwijaj sklepy i zatrudniaj asystentów! Jeśli się postarasz, Nowy Jork, Tokio i Milan otworzą dla ciebie drzwi. Pobierz Centrum Mody Juliette całkowicie za darmo i rozkoszuj się niesamowitym wykonaniem i wciągającą gra na czas! Powodzenia!

CENTRUM MODY JULIETTE ZRZUTY EKRANU

CENTRUM MODY JULIETTE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Szyk, elegancja i moda cechują całkiem nowa gre na czas od Alawar Entertainment zatytułowaną Juliette’s Fashion Empire. Jako połączenie serii Sally i Jojo, gra ta wymaga od ciebie udzielenia pomocy młodej bohaterce w prowadzeniu własnego butiku... Read more

Juliette’s Fashion Empire oferuje 50 wyzywających poziomów, co daje standardowy czas gry dla tego gatunku. Jest tu tylko jeden tryb gry, jednak nie umniejsza to jej wartości. By pochwalić się gustem i refleksem musisz wyruszyć w podróż do Nowego Jorku, Paryża, Milanu, Londynu i Tokio Większość poziomów zawiera proste i zwyczajne mini-gry (dobór odpowiedniego makijażu czy akcesoriów). Głównym założeniem gry jest obsługa klientów, uszczęśliwianie ich i oczywiście zwiększanie dochodów firmy.

Jest to zdecydowanie klasyczna gra z gatunku na czas, gdzie tempo jest doskonale zrównoważone. Podczas gdy poziomy są wyzywające, nie są one frustrujące czy denerwujące a system upgrade’ów jest dość motywujący. Na szczęście, wykonanie wizualne jest równie doskonałe, tworzy miłe, stylowe otoczenie z pięknymi animacjami i przyjemnym podkładem dźwiękowym

Niestety, sama fabuła z całym swoim intrygującym potencjałem okazuje się być zbyt przewidywalna, każda lokacja w mieście jest faktycznie kopią poprzedniej.

Podsumowując, Juliette’s Fashion Empire oferuje nam ten rodzaj doświadczeń, w którym nie napotkamy na żadne zwroty akcji, wciąż jednak daje nam możliwość spędzenia kilku godzin przy miłej grze. Powodzenia!