Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Jessica's Bow Wow Bistro gra
3.6791044776119
134

Jessica's Bow Wow Bistro

Gatunek: Na czas

Czy byłeś kiedyś w kafejce, gdzie jedzenie podawane jest zarówno ludziom jak i ich zwierzakom? Teraz masz okazję odwiedzić takie miejsce! Jessica decyduje się poszerzyć swoje kulinarne imperium. Jako miłośniczka zwierząt postanawia połączyć te dwa upodobania. Od dziś Jessica serwuje pyszne psie smakołyki w 'Jessica's Bow Wow Bistro' – nowej grze z gatunku 'na czas'. Dołącz do tej pełnej zapału dziewczyny i pomóż jej w tym niecodziennym biznesie. Twoim zadaniem jest zarządzanie i wystrój baru Jessiki zarówno dla ludzi jak i ich czworonożnych przyjaciół.

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

JESSICA'S BOW WOW BISTRO ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY JESSICA'S BOW WOW BISTRO

JESSICA'S BOW WOW BISTRO RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Niestety, Jessica’s Bow Wow Bistro od Gamers Digital może być najlepszym przykładem gier na czas. Właściwie, nie tylko nie wnosi nic nowego do gatunku a może nawet w pewnym sensie sprowadza go w dół.  Jeśli początkujący gracz osądzi całą kategorię gier na czas na podstawie tylko tej jednej gry, gatunek ten z pewnością straciłby potencjalnych fanów... Read more

Sama idea fabuły nie jest jednak aż tak standardowa. Jessica opuszcza swoją Cupcake Cafe i podejmuje decyzję o otwarciu czegoś zupełnie nowego. Piekarnia dla zwierząt jest doprawdy nieoczekiwanym biznes planem! Jednak przedstawienie takiej fabuły gry pozostawia wiele do życzenia. W przeciwieństwie do bardziej wyszukanych gier na czas, Jessica’s Bow Wow Bistro rozpoczyna się raczej powoli, co wchodzi w konflikt z konceptem gatunku. Co więcej, trzeba przygotowac tylko jeden przepis na każdym poziomie a ta monotonia ciągnie się przez kolejnych dziesięć poziomów! W momencie gdy cała gra składa się z 50 podstawowych poziomów i pięciu dodatkowych, cele każdego z nich prawie się nie różnią. Nie jest to zatem mocny punkt Jessica’s Bow Wow Bistro, i nie wzbudza wielkiego zainteresowania.

Szata graficzna nie może być jednak oceniona negatywnie, choć jest zbyt zwyczajna. Co więcej, same lokacje są zbyt do siebie podobne, a różnią się jedynie kolorystyką. Brak różnorodności sprawia, że są podobne nie tylko względem tej gry ale przypominają lokacje innych gier gatunku na czas.

Jeśli chodzi o podkład muzyczny jest zbyt denerwujący podobnie jak podkład psiego szczekania. Przynajmniej w tym aspekcie ta gra o psiakach została dopracowana! No i kolejna klapa!

Podsumowując, Jessica’s Bow Wow Bistro jest więcej niż mierną grą na czas. Nie ma tu jednak cechy, która skusiłaby gracza do wypróbowania jej więcej niż raz.