Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Island: Castaway 2 gra
3.9941860465116
172

The Island: Castaway 2

Ogromna popularność gry The Island: Castaway zainspirowała Awem Studio do stworzenia The Island: Castaway 2. Mamy szansę dowiedzieć się więcej o odległej wyspie i po drodze rozwiązać ponad 300 łamigłówek. Wcielając się w rolę młodej wyspiarki, Yati, staniesz się częścią starego plemienia, poznasz ich sekrety i będziesz starał się unikać wielu pułapek. Ten odmienny i dziwny świat otwiera dla ciebie swoje bramy, za którymi będziesz musiał rozwiązywać zagadki, trzymać się z dala od niebezpieczeństw. Gotowy do gry w The Island: Castaway 2?

THE ISLAND: CASTAWAY 2 ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE ISLAND: CASTAWAY 2

THE ISLAND: CASTAWAY 2 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

The Island: Castaway 2 jest drugą częścią najbardziej udanej serii z gatunku strategia i symulacja od studia Awem, w której wcielasz się w nastoletniego wyspiarza Yati i poznajesz sekrety plemienia... Read more

Jeśli mieliście do czynienia z pierwszą częścią serii, The Island: Castaway 2 nie będzie was drażnić. Główny wątek gry jest dość powszechny – rozmowa z różnymi postaciami, gromadzenie owoców czy materiałów i przygotowywanie posiłków. Większość wypraw jest raczej prosta i oferuje mnóstwo czynności takich jak polowanie, łowienie, rękodzieło, hodowlę, sadownictwo a nawet czary. Większość z nich jest jasna, jednak może być niebezpieczna dla twojej postaci. Przykładowo, możesz spotkać różne zwierzęta, które Yati potrafi upolować, niektóre z nich są niezdarne, inne niebezpieczne. Jednakże, niesie to za sobą wiele wyzwań dla graczy.

Oprócz fajnych przygód, wykonanie wizualne The Island: Castaway 2 zasługuje na najwyższą pochwałę. Żywe i jasne ilustracje wraz z dobrymi animacjami bija na głowę inne gry. Na pochwałę zasługuje także narracja. Programiści zdołali stworzyć wakacyjną atmosferę wtrącając kilka mniej sielankowych sytuacji.

Znajdą się również momenty, które mogą denerwować. Gra może wydawać się zbyt prymitywna gdyż niektórzy mogą nie być zainteresowani zbieraniem owoców czy innych przedmiotów. Uwieńczeniem jest szybko pustoszejący brzuszek głównej postaci, więc ciągle trzeba go karmić. To rzeczywiście może denerwować.

Podsumowując, The Island: Castaway 2 spodoba się graczom, którzy cenią zachwycająca grafikę, wysoka wartość produkcji, niezłą fabułę i przejrzystą grę. Pomimo kilku potknięć, gra oferuje pasjonującą opowieść i mnóstwo dobrej zabawy.