Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Eden Star gra
2
4

Eden Star

Flix Interactive wypuściło swoją survivalową strzelankę science fiction o nazwie Eden Star w 2015 roku. W tamtym czasie ta gra wyglądała obiecująco. Łączy w sobie między innymi strzelankę pierwszoosobową, akcję i strategię, dzięki czemu tytuł ten jest pożądany zarówno dla zwykłych graczy, jak i entuzjastów piaskownicy. Otrzymujesz propozycję podjęcia misji kolonizacji odległej planety Pharus 7, odpierając ataki obcych i budując bazę wokół korzystnych miejsc na mapie. Mówiąc o mapie, nie jest to środowisko z otwartym światem. Mechanika budowania bazy jest podobna do ARK i Rust, które można łatwo uchwycić. Jeśli chodzi o środki samoobrony, twoją podstawę można zabezpieczyć solidnymi ścianami i sufitem, jeśli zgromadzisz do niej odpowiednie materiały. Twoja postać jest standardowo wyposażona w pistolet oraz wielozadaniową rękawicę zasilającą (tzw. MATA-Tool). Twoim głównym zmartwieniem jest skonstruowanie i obrona zestawu Eden, który odpowiada za twoje odrodzenia i przestrzeń do przechowywania wszelkich innych cennych przedmiotów. Pomimo dobrych wyników, prawdziwym problemem jest to, że od stycznia 2020 r. Nie było żadnych aktualizacji. Mówią, że programiści wciąż nad tym pracują i przygotowują jedną ogromną aktualizację, ale nic nie wskazuje na to, aby była to prawda. Zastanów się dwa razy i kup Eden Star tylko wtedy, gdy chcesz wesprzeć grę, która ma szansę zostać wkrótce zastrzeżona w Sklepie Steam.

Tags: Survival, Base Building, Sci-fi, Action, First-Person, Early Access, Strategy, Sandbox, Open World, Adventure, Indie, Building, Shooter, Multiplayer, Singleplayer, Physics, Tower Defense, FPS, Space, Co-op

VIDEO

EDEN STAR ZRZUTY EKRANU

Wymagania Systemowe

OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1.

Processor: Intel i5 CPU @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD X8 FX @ 3.5GHz (8 CPUs)

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 650 / or AMD equivalent

Network: Broadband Internet connection

Storage: 10 GB available space

Sound Card: 100% DirectX 10 compatible

Additional Notes: Over time content, programming changes and feature updates may change the system requirements for this game. Some system components such as mobile chipsets, integrated, and AGP graphics cards may be incompatible. An internet connection may be required to access in future.