Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Howlville: Mroczna przeszłość gra
3.875
8

Howlville: Mroczna przeszłość

Ocal świat przed nadchodząca katastrofą w nowej, fantastycznej grze HO przygoda pt. Howlville: The Dark Past! Dr Józef i grupa najlepszych naukowców została poproszona o zbadanie artefaktu znalezionego w kopalni w pobliżu małego miasta Howlville! Jednak coś się tu wydarzyło i badania zawieszono. Piętnaście lat później musisz pomóc Rachel, córce dr Józefa rozwikłać tą tajemnicę! Szukaj wskazówek, przemierzaj teren i dowiedz się kto stoi za tym wszystkim! Pobierz Howlville: The Dark Past, ciesz się wspaniałą fabułą i ekscytującą grą!

HOWLVILLE: MROCZNA PRZESZŁOŚĆ ZRZUTY EKRANU

HOWLVILLE: MROCZNA PRZESZŁOŚĆ RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Podobna do Phenomenon: City of Cyan, Howlville: The Dark Past pozwala nam wcielić się w rolę dzielnej dziewczyny, szukającej swoich zaginionych rodziców. Gra rozwija się powoli, choć bez nudy. Główny bohater zachowuje się spójnie i sprytnie, więc rozwój wypadków wygląda dość przekonywająco a scen przerywnikowe pokazują się gdy najmniej się ich spodziewamy, co jest dobrą cechą... Read more

Jeśli chodzi o grę, w Howlville: The Dark Past są dwa tryby gry, zwykły i ekspert. Prawdę powiedziawszy,nawet w trybie zwykłym, złożoność gry jest ponad przeciętną, więc jeśli podejmiecie decyzje o pobraniu jej, przygotujcie się na trudności. Przez większość gry mini-gry są dość zwykłe, jednak zabawne i wyzywające. Większość z nich zmusi nas do włączenia myślenia, o ile nie zdecydujemy się ich pominąć.

Sceny z ukrytymi przedmiotami są praktycznie bez żadnych nieporozumień. Mówimy, „praktycznie”, bo pomimo dużej liczby interaktywnych i sprytnie ukrytych przedmiotów, niektóre z nich zlewają się z tłem kolorystycznie Jest to raczej wyjątek niż reguła, ale czuliśmy się tak oszukani gdy nie mogliśmy odróżnić jednego z przedmiotów nawet gdy użyliśmy podpowiedzi!

Grafika nie jest idealna, ale bardzo malownicza i przyjemna dla oka. Muzyka w tle,  jest denerwująca i powtarzająca się, więc polecamy od razu ją wyłączyć by nie zepsuć całego wrażenia na samym początku. Jeśli chodzi o atmosferę gyr, Howlville: The Dark Past jest bardziej relaksująca niż Phenomenon” City of Cyan, jednak lepiej nie grac w nią przed pójściem spać.

Ogólnie, Howlville: The Dark Past jest warta zach0odu, z tonami ukrytych obiektów, wysoce interaktywnymi przedmiotami, doskonałą wizualizacją i sprytnymi łamigłówkami. Jeśli lubicie wyzywające gry, dajcie jej szansę! Życzymy miłego dnia!