Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
House of Wonders: Babies Come Home gra
4.625
16

House of Wonders: Babies Come Home

W grze "House of Wonders: Babies Come Home" ekscentryczny Larry ma właśnie zostać szczęśliwym tatą, oczekując pięcioraczków, które mogą przyjść na świat lada moment! Jednak dzieci to kosztowna sprawa i Larry potrzebuje Twojej pomocy. Zarób pieniądze, żeby udekorować bawialnię i powitać dzieci w wielkim stylu. Z przyciągającymi wzrok scenami pełnymi ukrytych przedmiotów, nigdy dotąd nie widzianymi łamigłówkami i czarującą fabułą, pomaganie Larriemu w zarobieniu pieniędzy na gruntowny remont to czysta przyjemność!

HOUSE OF WONDERS: BABIES COME HOME ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY HOUSE OF WONDERS: BABIES COME HOME

HOUSE OF WONDERS: BABIES COME HOME RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“The House of Wonders: Babies Come Home” to wyprodukowany przez firmę Iwin sequel gry “House of Wonders: Kitty Kat Wedding”. Teraz masz za zadanie pomóc Larriemu w opiece nad jego pięcioraczkami, a do tego potrzebne Ci są pieniądze! Aby je zdobyć, będziesz musiał wykonać liczne zadania w Domu Cudów, który ma 15 pokoi pełnych ukrytych przedmiotów i pięć pokoi z łamigłówkami. Po zakończeniu każdej rundy możesz wydać zarobione pieniądze na wyposażenie bawialni, i te zakupy to dosyć miły element gry... Read more

Gra jest płynna i dostarcza sporo rozrywki. Na każdym poziomie musisz odszukać określoną liczbę przedmiotów, tak więc możesz ominąć niektóre mijsca, pominąć niektóre przedmioty, a mimo to iść dalej. Pokoje są bardzo różnorodne: Sypialnia, Pokój-Rzeka, Maszyna Bąblowa itd. Podpowiedzi pojawiają się w formie małej, białej dłoni, która miga przez kilka sekund, ale zdarzało nam się jej nie dostrzec.

Grafika jest barwna i przypomina dziecinne obrazki, tła są zwariowane, a dźwięk wydaje się lepszy niż w “Kitty Kat Wedding”.

Podobały nam się dziwaczne i milutkie postaci oraz mnóstwo ślicznych dzieciaczków! Także warto docenić niezwykłe poczucie humoru w grze oraz fakt, że gra “The House of Wonders: Babies Come Home” jest znacznie lepsza od swojej poprzedniczki!