PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineGry PremiumUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

Hidden Wonders of the Depths 2

"Hidden Wonders of the Depths 2" zabierze Cię w niesamowitą podróż podwodną dookoła świata. W tej grze "match 3" musisz pomóc swojemu krabowi odszukać morskie skarby. Ułóż równoważne elementy po trzy w rzędzie, aby utorować sobie drogę do sławy i bogactwa. Rozmaite, zabawne mini-gry, trudne łamigłówki i ukryte skarby czekają!

Title - Hidden Wonders of the Depths 2 Game Download for PC and Mac Description - Plunge into Hidden Wonders of the Depths 2, a Łamigłówki game produced by ERS G-Studio. "Hidden Wonders of the Depths 2" zabierze Cię w niesamowitą podróż podwodną dookoła świata. W t...

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY HIDDEN WONDERS OF THE DEPTHS 2

HIDDEN WONDERS OF THE DEPTHS 2 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gra “Hidden Wonders of the Depths 2” została stworzona i wydana przez ERS G-Studio. Głównym bohaterem gry jest krab, który podjął się zbudowania łodzi podwodnej dla pewnej syrenki. Oczywiście nie może uporać się z tak trudnym zadaniem bez Twojej pomocy... Read more

Gra składa się z kilku rodzajów łamigłówek, jak łączenie 3 elementów, szukanie ukrytych przedmiotów, przesuwanie części obrazka i innych. Twórcy mieli nadzieję, że taka mieszanka gatunków uczyni grę bardziej interesującą, jednak się mylili. Wszystkie łamigłówki są bardzo łatwe. Największym wyzwaniem było dla nas dotrwanie do końca, gdyż gra jest niesamowicie nudna.

Grafika nie różni się od tej z pierwszej części. Sterowanie gry zostało nieco zmodernizowane, ale samej grze niewiele to pomogło. Muzyka została właściwie skopiowana z gry “Hidden Wonders of the Depths”, co naprawdę nas rozczarowało.

Jeśli graliście w pierwszą część “The Hidden Wonders of the Depths” to nie widzimy powodu, dla którego mielibyście sięgnąć po drugą część. Doświadczeni gracze nie powinni nawet próbować grać w tą grę. Możemy polecić ją tym, którzy mają dzieci; im prawdopodobnie spodoba się prostota gry.

KOMENTARZE DLA HIDDEN WONDERS OF THE DEPTHS 2