Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Guardians of Beyond: Witchville Collector's Edition gra
4.2105263157895
19

Guardians of Beyond: Witchville Collector's Edition

Co się dzieje w tym małym, dziwnym miasteczku Witchville? To główne pytanie nurtuje cie w nowej grze HO pt. Guardians of Beyond: Witchville Collector's Edition. Dlaczego wszyscy mieszkańcy tego mrocznego miasta zmienili się w duchy? Przygotuj się na unikanie duchów i inne niebezpieczeństwa w tej mrocznej przygodzie i odkryj sekret miasteczka Witchville. Pobierz już teraz Guardians of Beyond: Witchville Collector's Edition zupełnie za darmo i przetestuj swoje zdolności w poszukiwaniu ukrytych obiektów.

GUARDIANS OF BEYOND: WITCHVILLE COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY GUARDIANS OF BEYOND: WITCHVILLE COLLECTOR'S EDITION

GUARDIANS OF BEYOND: WITCHVILLE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Co może być lepsze niż nowa gra z gatunku HO, która przykuje uwagę wszystkich fanów? Przedstawiamy nowa grę od Big Fish Games zatytułowaną of Beyond: Collector’s Edition! Deweloperzy bardzo się postarali by uczynić grę niezwykłą i wciągająca. Fabuła, jak w większości gier tego wydawcy, jest ciekawa i zatrważająca. Tym razem fabuła wciągnie nas dość szybko. Prowadzi ona do małego miasteczka Whichville, w którym ludzie powoli zmieniają się w duchy a twoim zadaniem , jako eksperta jest dowiedzieć się dlaczego i jak. Nie brakuje żadnego człowieka, co zawsze jest dobre. Ostatnimi czasy, większość gier Ho była marna, jednak zbliża się Halloween!.. Read more

Szata graficzna Guardianof Beyond: Collector’s Edition jest wspaniała, przejrzysta i jaskrawa, doskonale dopasowana do stylu gry. Sceny z ukrytymi obiektami są  bardzo dobrze i kreatywnie wykonane. Żadne z obiektów nie są małe, ale za to mistrzowsko ukryte, co nam się bardzo podobało. Niestety, muzyka jest zbyt intensywna i napięta, co więcej nie ma podkładu głosowego, co byłoby tu świetnym dodatkiem.

Nawet jeśli gra nie jest unikatowa, jest wystarczająco zabawna by utrzymać zainteresowanie przeciętnego gracza. Możesz grac w trzech trybach: zwykłym, zaawansowanych i ekspert. Możliwość wyboru poziomu trudności gry jest zawsze mile widziana. Długość gry jest dobra. Guardianof Beyond: Collector’s Edition razem z gra bonusową są niemalże jak dwie gry w jednym. Nie będziemy psuć zabawy, jednak gra bonusowa jest świetnie zrobiona! Jest tu niewiele mini-gier, jednak są one niezwykłe, co zawsze doceniamy.

Guardians of Beyond: Collector’s Edition jest, krótko mówiąc piękna i ciekawą grą. Życzymy miłej niedzieli!