Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Geisha: The Secret Garden gra
4.5833333333333
24

Geisha: The Secret Garden

Podróżuj przez cztery pory roku z piękną Geishą w nowej grze typu "Dopasuj 3" Geisha: The Secret Garden! Twoim celem jest dopasowanie trzech lub więcej klocków, przeciagając je wzdłuż linii poziomej aż do trzech lub więcj obok siebie, co spowoduje ich zniknięcie. Możesz pobrać darmową grę rekreacyjną Geisha: The Secret Garden i cieszyć się wspaniałymi postaciami oraz korzystać z wszelkiego rodzaju magii! Baw się dobrze!

GEISHA: THE SECRET GARDEN ZRZUTY EKRANU

GEISHA: THE SECRET GARDEN RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Casual Box Studio z Francji zadebiutowało na rynku gier rekreacyjnych grą Geisha: The Secret Garden. Gra wydaje się być relaksującym połączeniem gier typu “dopasuj 3” i “mahjong”, w której gracze podróżują przez cztery pory roku u boku pięknej Japonki o imieniu Natsumi. Na początku gra przypomina Bejeweled, ale w rzeczywistości przebieg rozgrywki jest absolutnie niepowtarzalny. Pole gry wygląda jak regularne pole w grze typu “dopasuj 3”, ale wypełnione jest klockami z gry typu “mahjong”. Twoim celem jest wyczyszczenie planszy i zdobycie największej liczby punktów.                                                            Oczywiście, idea gry Geisha: The Secret Garden może brzmieć dość prosto, jednak wciąż jest kilka pułapek, które wyróżniają ją wśród innych gier tego typu. Na przykład, możesz przeciągać klocki jedynie w kierunku poziomym, nie pionowym. W rzeczywistości, zrozumienie głównej koncepcji układania kloców zajmuje trochę czasu. Jednakże, aby ukończyć poziom, należy korzystać ze strategii.                              .. Read more

Geisha: The Secret Garden to 80 niewiarygodnych poziomów i dwa tryby, w tym tryb relaksujący, w którym przegrana nie jest możliwa. Szczerze mówiąc, w początkowych poziomach cele są bardzo łatwe, ale trudność wciąż wzrasta. Jest również wiele nagród i power-upów, które pozwalają zwiększyć czas, pieniądze i darmowe powtórki gry. Grafika jest jasna i wyraźna, ale raczej nieciekawa. Niestety, muzyka jest zwyczajna, nic wyjątkowego. Prawdziwą, główną atrakcją gry jest możliwość używania monet do zakupu elementów, które można wkomponować w scenę japońskiego ogrodu. Jeśli więc chcesz spróbować swoich sił w czymś nowym, to masz powód, aby zagrać w tą nową grę.