PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineGry PremiumUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

Fashion Rush

Gatunek: Na czasModa Gry

Satine jest początkującą projektantką mody, jednak nie jest pewna, czy ma wystarczający talent, aby zyskać sławę. Użyj wyobraźni, aby stworzyć własną, nowoczesną kolekcję. "Fashion Rush" to piękna grafika i fascynująca przygoda. Pomóż Satine zyskać światową sławę i znaleźć miłość! Powodzenia!

Title - Fashion Rush Game Download for PC and Mac Description - Get more about Fashion Rush, a Na czas game published by Ovogame. Satine jest początkującą projektantką mody, jednak nie jest pewna, czy ma wystarczający talent, aby zyskać sławę. Użyj wyo...
Fashion Rush gra
3.9375
32

FASHION RUSH ZRZUTY EKRANU

FASHION RUSH RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Mamy świetną wiadomość dla miłośników takich szalonych gier jak “Diner Dash”. Firma Ovogame wydała nową grę na czas, zatytułowaną “Fashion Rush”. Gracz wciela się tutaj w postać Satine, młodej dziewczyny, której marzeniem jest zrobienie oszałamiającej kariery w świecie mody. Żeby spełnić to marzenie, musi ona stworzyć własną kolekcję modnych ubrań... Read more

Gra z początku nie wyda się zbyt skomplikowana miłośnikom strategicznych gier ekonomicznych. Twoim celem jak zwykle będzie zarobienie jak najwięcej pieniędzy i obsłużenie jak największej liczby klientów. Jak łatwo się domyślać, proces ten wymaga dużo klikania. Krok po kroku liczba Twoich obowiązków będzie wzrastać.

Gra zawiera różne bonusy, takie jak radia, uspokajające kupujących i koty zmniejszające ich niezadowolenie. Łatwo dostrzec jednak pewne niedociągnięcia - jak na przykład brak możliwości przenoszenia więcej niż jednego przedmiotu na raz (choć Satine zdaje się posiadać dwie ręce), nie można też anulować błędnie wybranych czynności, ani nie ma możliwości łączenia bonusów. Poza tym niektórzy klienci są naprawdę marudni i im większe ich niezadowolenie, tym więcej czasu zajmuje ich obsłużenie. Czyni to grę nieco denerwującą i niejednokrotnie sprawi, że będziesz miał ochotę ją przerwać.

Niemniej jednak, trudno nie docenić pięknej szaty graficznej i animacji postaci - w tym także rozkosznych kociaków i uwijających się pracowników. Mimo to, gra ta nie wyróżnia się niczym wyjątkowym i jest po prostu jednym z wielu sposobów na zabicie czasu.

2, November 2009

KOMENTARZE DLA FASHION RUSH