Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Fairy Maids gra
4.2380952380952
21

Fairy Maids

Gatunek: Na czas

Nawet najbardziej uzdolnione wróżki mogą poplamić i ubrudzić swoje ubrania. Nie wierzysz? Zacznij zatem grać w nową grę ekonomiczno- strategiczną pt. "Fairy Maids" i przekonaj się o tym samej. Zobaczysz tutaj całą masę brudnych ubrań i będziesz musiała coś z tym zrobić! Do kogo możesz zwrócić się o pomoc? Oczywiście do wrózki czyścioszki! Odnajdziesz się tutaj w magicznej pralni, w ktrórej będziesz musiała się sporo napracować! Pobierz "Fairy Maids" już teraz całkowicie za darmo i nie przegap ani jednej plamki! Wnieś czystość do tego magicznego świata!

FAIRY MAIDS ZRZUTY EKRANU

FAIRY MAIDS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeżeli podoba Ci się pomysł zostania niewolnikiem w czarodziejskich usługach czyszczących, to serdecznie zapraszamy Cię do wypróbowania najnowszej gry ekonomiczno strategicznej pt. “Fairy Maids”, która została wydana przez Spark Plug Games... Read more

Zaczniesz tutaj swoją rozgrywkę jako (a jakże) sprzątaczka, której praca będzie polegała na czyszczeniu pokoji innych ludzi. Zostaniesz wyposażona w zmiotkę do kurzu, spray do czyszczenia oraz wiele innych przedmiotów, które pomogą Ci w posprzątaniu i wypolerowaniu różnorodnych bałaganów znajdujących się w każdym z napotkanych pokoji. Wszystko co robisz, sprowadza się do sprzątania pomieszczeń, zarabiania pieniędzy, kupowania modernizacji, ponownego sprzątania pomieszczeń, zarabiania większej ilości pieniędzy i kupowania kolejnych modernizacji… na tym właśnie zarazem zaczyna się i kończy całe wyzwanie, jakie stawia ta gra. Jednakże musimy napomknąć, że masz tutaj możliwość wyboru gry w “Fairy Maids” na czas oraz bez limitu. Zatem Ci z nas, którzy nie mają ochoty na maniakalne klikanie po całym ekranie, będą mieli szansę się trochę zrelaksować podczas całej rozgrywki. W tym jednak wypadku cała gra traci jakąkolwiek ambitność. Mimo, że tryb posiadający limit czasowy jest bardzo trudny już od pierwszej planszy, to cała gra staje się niesamowicie monotonna już po przejściu kilkunastu poziomów. Nawet dodawanie nowych zadań oraz narzędzi w miarę postępowania w rozgrwyce nie jest w stanie uratować tej produkcji przed okazaniem się totalną klapą.

Gra “Fairy Maids” nie posiada żadnej fabuły i brak tutaj poczucia zbliżania się do wyznaczonego celu, no może poza unowocześnieniami przyrządów czyszczących. Powtarzalność tej produkcji stanowi jej największą wadę i sprawi ona, że wielu graczy się na niej srogo rozczaruje. Poza tym, nie możesz nie odnieść wrażenia despotyczności tego wydania. Poczujesz się tutaj niczym Kopicuszek pod rządami Beatrix, która jest właścicielką całej agencji sprzątającej oraz Twoją macochą. Musisz iśc i robić wszystko, co tylko sobie ona zażyczy. Nawet kiedy klienci dziękują za dobrze wykonaną pracę, adresują nie Ciebie, ale właśnie Beatrix. Z tych powodów, naszym skromnym zdaniem jedyną dobrą rzeczą na temat tej produkcji jest wyraziste opracowanie graficzne oraz poczucie humoru. Jeżeli chodzi o muzykę, to jest ona po prostu zwykła i czasami można odebrać ją jako bardzo mdłą. Jeżeli te wszystkie rzeczy nie zdołały Cię jeszcze zniechęcić do wypróbowania tej gry ekonomiczno-strategicznej, to kapcie Kopciuszka czekają na Ciebie. Miłej zabawy!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.8 GHz

RAM: 1024 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 481 MB